Gå til hovedindhold

Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7

XiaomiHårfjerningEAN: 6941812717967
Pris fra 149 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 29. maj

Sammenlign priser på Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi X300 UniBlade Trimmer Sort Grå
149 kr
Til butik
Xiaomi X300 UniBlade Trimmer Sort Grå billede

Produktinformation

Xiaomi X300 UniBlade - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR7052EU
EAN: 6941812717967
Varenr.: 1001581282
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Trimmer X300 UniBlade
172 kr
Til butik
Xiaomi Trimmer X300 UniBlade billede

Produktinformation

Fuldt dækkende folie eliminerer hudskader, Den heldækkende folie fungerer som en barriere for bladet. Folien dækker det hår, som bladet fanger, med sine huller, hvilket eliminerer enhver hudirritation under barbering. 14 indstillinger for længdekam, Du kan barbere og trimme din ansigts- og kropsbehåring med denne alt-i-én-grooming-enhed. Manscaping har aldrig været nemmere!, Omnidirektionel tilpasning af ansigtskonturer, Det fleksible trimmerhoved er designet til at følge de unikke konturer i dit ansigt og på din hals. Det flydende trimmerhoved kan dreje 40 grader i begge retninger og justeres fleksibelt til en præcis barbering for at hjælpe med at forme din kindlinje, kæbelinje, bakkenbarter og meget mere. Magnetisk trådløs opladning, Magnetisk opladning giver en praktisk og problemfri løsning uden behov for kabler. Med en enkelt fuld opladning giver det en forlænget batterilevetid på op til 60 minutter, hvilket passer til en travl livsstil. Vægmonteret opbevaring, Det medfølgende vægmonterede opbevaringsstativ gør det nemt at hænge trimmeren op, så der er ryddeligt og organiseret på plejepladsen. Har en selvklæbende bagside, der ikke kræver boring eller værktøj. Fuldt vandtæt til våd og tør brug, Denne IPX7-vandtætte enhed giver dig mulighed for at barbere dig vådt ved hjælp af barberskum med minimeret irritation. Bladet opnår perfekte resultater selv på svært tilgængelige områder som hage og hals. Fuldt vaskbar med en vandafvisende krop, ren og hygiejnisk efter brug. Rejselås, Der er en rejselås, som forhindrer, at trimmeren tændes utilsigtet. Indikator for batteriniveau, Indikatoren blinker orange, når det er tid til at genoplade, og lyser klart og hvidt, når den er fuldt opladet. Mat design, Et flot udseende, en bedre grooming-oplevelse. Brug: Tør, våd, Driftsautonomi: 60 min. Produktbeskrivelse: Xiaomi X300 UniBlade - trimmer, Produkttype: Trimmer - trådløs, Trimmer: Krop, ansigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Barbermaskiner og tilbehør
EAN: 6941812717967
Varenr.: C66355
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trimmer til mænd Xiaomi X300 UniBlade - trådløs
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trimmer til mænd Xiaomi X300 UniBlade - trådløs billede

Produktinformation

Xiaomi X300 UniBlade - Trimmer - trådløsInnovativt trevejsblad til en virkelig ren barbering. Tovejsbladet i kanten skærer længere hår, mens midterfolien fjerner eventuelle stubbe. Trevejsbladet håndterer alle længder og tykkelser, selv bøjede eller fladtliggende hår. For en virkelig ubesværet ren barbering.Fuldt dækkende folie eliminerer hudskaderDen heldækkende folie fungerer som en barriere for bladet. Folien dækker det hår, som bladet fanger, med sine huller, hvilket eliminerer enhver hudirritation under barbering.14 indstillinger for længdekamDu kan barbere og trimme din ansigts- og kropsbehåring med denne alt-i-én-grooming-enhed. Manscaping har aldrig været nemmere!Omnidirektionel tilpasning af ansigtskonturerDet fleksible trimmerhoved er designet til at følge de unikke konturer i dit ansigt og på din hals. Det flydende trimmerhoved kan dreje 40 grader i begge retninger og justeres fleksibelt til en præcis barbering for at hjælpe med at forme din kindlinje, kæbelinje, bakkenbarter og meget mere.Magnetisk trådløs opladningMagnetisk opladning giver en praktisk og problemfri løsning uden behov for kabler. Med en enkelt fuld opladning giver det en forlænget batterilevetid på op til 60 minutter, hvilket passer til en travl livsstil.Vægmonteret opbevaringDet medfølgende vægmonterede opbevaringsstativ gør det nemt at hænge trimmeren op, så der er ryddeligt og organiseret på plejepladsen. Har en selvklæbende bagside, der ikke kræver boring eller værktøj.Fuldt vandtæt til våd og tør brugDenne IPX7-vandtætte enhed giver dig mulighed for at barbere dig vådt ved hjælp af barberskum med minimeret irritation. Bladet opnår perfekte resultater selv på svært tilgængelige områder som hage og hals. Fuldt vaskbar med en vandafvisende krop, ren og hygiejnisk efter brug.RejselåsDer er en rejselås, som forhindrer, at trimmeren tændes utilsigtet.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Hårfjerningsprodukter
Vægt: 0.28g
EAN: 6941812717967
Varenr.: 1810873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Bodytrimmer UniBlade
179 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Xiaomi UniBlade Trimmer
185,93 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trimmer til mænd Xiaomi X300 UniBlade - trådløs
-17%199 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi X300 UniBlade Trimmer Sort Grå
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Teknikproffset DK172 kr221 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Proshop DK179 kr218 krKøb
5CS MEGASTORE DK185,93 kr224,93 krKøb
6Vivas DK199 kr268 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Xiaomi UniBlade X300 trimmer - sort, våd/tør, IPX7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026149 kr6 kr (4%)
29. maj 2026143 kr6 kr (4%)
28. maj 2026149 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026148 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026149 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026152 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026153 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026151 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026153 kr3 kr (2%)
15. apr. 2026156 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret