Gå til hovedindhold

TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel

TRENDnetNetværkskort og -adaptereEAN: 0710931180176
Pris fra 226 krtil 339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel
226 kr
Til butik
TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel billede

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: Netkort
Farve: 12
Artikel nr.: TUC-ET2G
EAN: 0710931180176
Varenr.: 5214925
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet Netværksadapter USB-C 3.1 2.5Gbps Kabling
227 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TUC-ET2G - network adapter
227 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet USB-C 3.1 to 2.5GBASE-T
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb
2CompuMail DK227 kr227 krKøb
3Proshop DK227 kr266 krKøb
4Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 703 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 226 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 68% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for TRENDnet TUC-ET2G - Netværksadapter - USB-C 3.1 - 2.5GBase-T x 1 - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026226 kr1 kr (0%)
30. maj 2026227 kr1 kr (0%)
29. maj 2026226 kr1 kr (0%)
26. maj 2026227 kr1 kr (0%)
22. maj 2026226 kr113 kr (33%)
19. maj 2026339 kr358 kr (51%)
18. maj 2026697 kr358 kr (106%)
16. maj 2026339 kr358 kr (51%)
15. maj 2026697 kr358 kr (106%)
28. apr. 2026339 kr358 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret