Gå til hovedindhold

TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931160932
Pris fra 1.926 krtil 2.523 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 597 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.917 kr 13. maj

Sammenlign priser på TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1926 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TI-PG102 Switch 10-porte Gigabit PoE+
1.926 kr
Til butik
TRENDnet TI-PG102 Switch 10-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 W) - DC strøm - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TI-PG102
EAN: 0710931160932
Varenr.: 992135767
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240
1.937 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch Trendnet TI-PG102 - 10 porte med PoE+
-5%2.099 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gigabit switch Trendnet TI-PG102 - 10 porte med PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 W) - DC strøm - TAA-kompatibelGenereltEgenskaber: Auto-negotiationgem og sendhalv dupleksmodusfuld dupleksmodus2 MB pakke-buffer6KV ESD ProtectormetalkabinetEnhedstype: Switch - 10 porte - ikke administreretJumborammesupport: 10KBMAC adresse table størrelse: 16K indtastningshukommelseOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.3zIEEE 802.3abIEEE 802.3afIEEE 802.3xIEEE 802.3atPakningstype: DIN monterbar på skinne, væg-monterbarPoE-budget: 240 WPorte: 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFPPower Over Ethernet (PoE): PoE+Præstation: Omkoblingskapacitet: 20 Gbps | Videresendelsespræstation (64-byte pakkestørrelse): 14,8 MppsUndertype: Gigabit EthernetEkspansion / KonnektivitetInterface: 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ | 2 x SFP | 2 x 1000Base-T RJ-45EffektMaks. antal understøttet: 2Nødvendig spænding: DC 48 - 56 VOverskudsspænding: JaStrømenhed: Ekstern strømadapter (ikke inkluderet)Strømforbrug ved drift: 5.67 WattDiverseMTBF (forventet tid mellem fejl): 510,400 timerOverens...

Produktspecifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Switches
Vægt: 0.71g
EAN: 0710931160932
Varenr.: 1813099
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch Trendnet TI-PG102 - 10 porte med PoE+
-5%2.119 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TI-PG102 Switch 10-porte Gigabit PoE+
2.189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TI-PG102 - switch - 10 ports - unmanaged
2.523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.926 kr1.926 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.937 kr1.937 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.189 kr2.189 krKøb
6Proshop DK2.523 kr2.523 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.917 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.073 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.978 kr.

Den nuværende pris på 1.926 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TRENDnet TI-PG102 - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - PoE+ (240 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.926 kr11 kr (1%)
28. maj 20261.937 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.938 kr12 kr (1%)
26. maj 20261.950 kr26 kr (1%)
25. maj 20261.924 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.936 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.947 kr25 kr (1%)
22. maj 20261.922 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.933 kr12 kr (1%)
20. maj 20261.945 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret