Gå til hovedindhold

Foss Europe Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035

Foss EuropeMøblerPIR sensor med 50m rækkeviddeAutomatisk dørklokke til private boligerEAN: 5713691020350

Kompakt trådløs dørklokke med PIR bevægelsessensor. 32 melodier, HQ lyd, blinkende LED. 50m rækkevidde og 5 års garanti. Perfekt til hjemmet. Læs mere

Pris fra 322 krtil 369 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 dørklokke, trådløs, 50 m, sensor, hvid
322 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TREND Automatic Doorbell BLUU1 Hvid Batteri
322,18 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Trend automatisk drklokke med sensor, til batteri, hvid
332 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 dørklokke, trådløs, 50 m, sensor, hvid
339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035
340 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 dørklokke, trådløs, 50 m, sensor, hvid
369 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 dørklokke, trådløs, 50 m, sensor, hvid
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl322 kr322 krKøb
2EL-GROSSISTEN322,18 kr322,18 krKøb
3WATTOO.DK332 kr332 krKøb
4LavprisVVS339 kr339 krKøb
5Homeshop DK340 kr340 krKøb
6BilligVVS DK369 kr369 krKøb
7Greenline369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med PIR Sensor Hvid

Foss Europe

Kompakt trådløs dørklokke med PIR bevægelsessensor. 32 melodier, HQ lyd, blinkende LED. 50m rækkevidde og 5 års garanti. Perfekt til hjemmet.

• Automatisk dørklokke til private boliger
• PIR sensor med 50m rækkevidde

Beskrivelse

Trend Automatic Dørklokke BLUU1 er en elegant og kompakt løsning til hjemmet med avanceret PIR bevægelsessensor. Systemet aktiveres automatisk når sensoren registrerer bevægelse og sender signal til modtageren, som afspiller en af 32 melodier med ekstra kraftig HQ lyd. Den kraftige blinkende LED sikrer synlig notifikation, mens styrkereguleringen giver fleksibilitet. "Self-learning" kodning forhindrer sammenfald med andre sensorer. Med en rækkevidde på op til 50 meter og batteribaseret drift er den nem at installere overalt. Systemet kan udvides med ekstra sensorer og dørtryk efter behov. Kommer med 5 års fabriksgaranti.

Specifikationer

Farve:Hvid
Garanti:5 år
Kodning:Self-learning kodning mod sammenfald
Melodier:32 forskellige melodier
PIR Sensor:Bevægelsessensor med automatisk aktivering
Rækkevidde:Op til 50 meter
Strømkilde:Batteri (modtager)
LED Indikator:Kraftigt blinkende LED lys

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang rækkevidde har Trend dørklokken?

Dørklokken har en rækkevidde på op til 50 meter mellem PIR sensor og modtager under optimale forhold.

Kan jeg vælge mellem forskellige melodier?

Ja, modtageren har 32 forskellige melodier at vælge imellem, og lyden kan justeres i styrke efter behov.

Hvad betyder self-learning kodningen?

Self-learning kodningen sikrer at din dørklokke ikke interfererer med andre trådløse dørklokker i nærheden.

Kan systemet udvides med flere sensorer?

Ja, du kan udvide systemet med ekstra PIR sensorer, magnetkontakter og dørtryk for øget funktionalitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035

PriceData har fulgt prisen på Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 316 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Trend Automatic Dørklokke Batteri Trådløs Med Pir Sensor Hvid - 102035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026322 kr
30. maj 2026322,18 kr
12. maj 2026322 kr
11. maj 2026322,18 kr
24. apr. 2026322 kr
23. apr. 2026322,18 kr
2. mar. 2026322 kr
1. mar. 2026322,18 kr
25. feb. 2026322 kr
10. feb. 2026322,18 kr9,82 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret