Gå til hovedindhold

Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad

Trek n' eatFriluftslivEAN: 4015753202010
Pris fra 89 krtil 109,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 25. maj

Sammenlign priser på Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Trek'N Eat Bøf Stroganoff med ris, glutenfri (670 kcal) - Mad
89 kr
Til butik
Trek'N Eat Bøf Stroganoff med ris, glutenfri (670 kcal) - Mad billede

Produktinformation

Praktisk og let frysetørret ret med ris og oksekød klar på 10 minutter, perfekt til outdoor-eventyr.

Produktspecifikationer

Kategori: Mad
EAN: 4015753202010
Varenr.: TE-69-7214
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Trek N Eat Beef Stroganoff With Rice Gluten Free
89 kr
Til butik
Trek N Eat Beef Stroganoff With Rice Gluten Free billede

Produktinformation

Trek 'N Eat Beef Stroganoff With Rice er glutenfri og tilberedes ved at tilsætte 380 ml kogende vand direkte i posen. Måltidet vejer 160 g tørt og giver en færdig portion på ca. 540 g efter 10 minutters trækning. Det indeholder 670 kcal og er pa

Produktspecifikationer

Mærke: Trek N Eat
Kategori: Mad
EAN: 4015753202010
Varenr.: 4015753202010
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Trek'n Eat Oksekød Stroganoff med Ris
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trek'n Eat Oksekød Stroganoff med Ris billede

Produktinformation

Middagsret med 51% ris, 11% oksekød, fløde, tomater, champignon, krydderier, sojabønner. Glutenfri. Nettovægt: 160 gram. Tilsæt 380 ml. vand. Færdig mængde: 540 gram. NÆRING PR. 100 GRAM: Kj/Kcal: 1611/385 Protein: 15 gram Fedt: 8,8 gram Trek ´n E

Produktspecifikationer

Kategori: Mad og Drikke
EAN: 4015753202010
Varenr.: 57092
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad
-7%101,95 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad
-7%101,95 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Bøf Stroganoff m. Ris
109 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trek'n Eat Bøf Stroganoff med Ris, Glutenfri
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk89 kr89 krKøb
2Friluftsland.dk89 kr89 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk99 kr99 krKøb
4Outmore.dk101,95 kr101,95 krKøb
5MAXiPRO101,95 kr101,95 krKøb
6Outdoor i Centrum109 kr109 krKøb
7Pro Outdoor109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad

PriceData har fulgt prisen på Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad i 170 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Trek n' eat Trek ´n Eat Bøf Stroganoff Med Ris, Glutenfri - Mad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202689 kr18 kr (25%)
25. maj 202671 kr18 kr (20%)
24. maj 202689 kr18 kr (25%)
20. maj 202671 kr18 kr (20%)
4. mar. 202689 kr8,95 kr (9%)
22. feb. 202697,95 kr1,05 kr (1%)
14. feb. 202699 kr10 kr (9%)
13. feb. 2026109 kr10 kr (10%)
5. feb. 202699 kr1,95 kr (2%)
4. feb. 2026100,95 kr1,95 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret