Gå til hovedindhold

Trek n' eat Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad

Trek n' eatFriluftslivEAN: 4015753202089
Pris fra 69 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 25. maj

Sammenlign priser på Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Trek N Eat Creamy Pasta With Chicken And Spinach
69 kr
Til butik
Trek N Eat Creamy Pasta With Chicken And Spinach billede

Produktinformation

Trek N Eat Pasta With Chicken And Spinach vejer 150 g tørt. Tilberedning sker ved at tilsætte ca. 490 ml kogende vand til posen, røre og lade trække i ca. 5 minutter. Det giver op til ca. 640 g færdigret og cirka 592 kcal pr. pose. Detalj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trek N Eat
Kategori: Mad
EAN: 4015753202089
Varenr.: 4015753202089
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Trek'N Eat Flødenudler m/kylling (590 kcal) - Mad
75 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Trek'n Eat Flødenudler med kylling og spinat
-12%79 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trek'n Eat Flødenudler med kylling og spinat billede

Produktinformation

Middagsret med 50% pasta, 4% kylling, føde, majs, tomater, løg, spinat, krydderier, mælk, salt. Nettovægt: 150 gram. Tilsæt 490 ml. vand. Færdig mængde: 640 gram NÆRING PR. 100 GRAM: Kj/Kcal: 1663/395 Protein: 13,3 gram Fedt: 9,8 gram

Produktspecifikationer

Kategori: Mad og Drikke
EAN: 4015753202089
Varenr.: 57093
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad
90 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad
90 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'N Eat Flødenudler m/ Kylling og Spinat
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk69 kr69 krKøb
2Outdoornu.dk75 kr75 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk79 kr79 krKøb
4Outmore.dk90 kr90 krKøb
5MAXiPRO90 kr90 krKøb
6Outdoor i Centrum99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad

PriceData har fulgt prisen på Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad i 173 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Trek'n Eat Flødenudler Med Kylling Og Spinat - Mad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202669 kr14 kr (25%)
25. maj 202655 kr20 kr (27%)
24. maj 202675 kr20 kr (36%)
20. maj 202655 kr14 kr (20%)
8. maj 202669 kr6 kr (8%)
7. maj 202675 kr6 kr (9%)
11. apr. 202669 kr6 kr (8%)
10. apr. 202675 kr6 kr (9%)
8. apr. 202669 kr6 kr (8%)
7. apr. 202675 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret