Gå til hovedindhold

Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20%

VikanKitsEAN: 5705022022201
Pris fra 2.041 krtil 2.203,7 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 162,7 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2041 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Trapperengøringssystem, System Størrelse 40 cm, Grå
-26%2.041 kr
Før 2.754,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Trapperengøringssystem, System Størrelse 40 cm, Grå billede

Produktinformation

Trapperengøringssystem 990127 leveres som standard med: Topreguleret teleskopskaft med kliksystem, 40 cm moppefremfører med velcrolukning, 2 fugt-/tør mikrofibermopper DampDry 31 cm, 40 cm komplet Moppeboks, Vikan redskabsbælte, EasyShine Kit, Uldafstøver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022022201
Varenr.: 591169
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20%
-20%2.203,7 kr
Før 2.754,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% billede

Produktinformation

Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm er det perfekte sæt til effektiv rengøring af trapper og andre smalle områder. Dette trapperengøringssystem leveres komplet med alt hvad du behøver for at opnå en grundig rengøring af selv de mest vanskelige steder.S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kits
EAN: 5705022022201
Varenr.: 47429094408529

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk2.041 kr2.041 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.203,7 kr2.203,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20%

PriceData har fulgt prisen på Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% i 153 dage. Laveste pris i perioden er 2.041 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 2.754,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.260 kr.

Den nuværende pris på 2.041 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20%. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Trapperengøringssæt, Vikan, grå, 40 cm | Kits | Moppesæt | Spar20% de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.041 kr162,7 kr (7%)
30. maj 20262.203,7 kr162,7 kr (8%)
23. maj 20262.041 kr162,7 kr (7%)
22. maj 20262.203,7 kr162,7 kr (8%)
15. maj 20262.041 kr162,7 kr (7%)
14. maj 20262.203,7 kr162,7 kr (8%)
2. maj 20262.041 kr162,7 kr (7%)
1. maj 20262.203,7 kr162,7 kr (8%)
18. apr. 20262.041 kr713,63 kr (26%)
17. apr. 20262.754,63 kr713,63 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret