Gå til hovedindhold

Plus Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2

PlusEludstyrEAN: 5705154176292
Pris fra 415 krtil 539 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 415 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2
415 kr
Til butik
Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Dinskinne
Farve: 1
Artikel nr.: 311722
EAN: 5705154176292
Varenr.: 3702776
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Transienbesk. ds440 3p+n type 2
455 kr
Til butik
Transienbesk. ds440 3p+n type 2 billede

Produktinformation

Enheden er perfekt til privat bolig eller tavler hvor der mangles plads, smal udførsel 2 modul- 36mmDenne enhed er til beskyttelse af TT/TN-C-S system Enheden monteres i gruppetavler eller undertavlter så tæt ved forsyningspunktet som muligt, foran HPFI...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: overspændingsleder til strømforsyningssystemer
EAN: 5705154176292
Varenr.: 0868101316
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Transienbeskyttelse DS440, 3P+N, type 2
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK415 kr454 krKøb
2MaintainIt455 kr455 krKøb
3WATTOO.DK539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2

PriceData har fulgt prisen på Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 415 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Transientbeskyttelse, 3P+N, smal model til montering i hoved og under-tavler (TT og TN-C-S system),Type 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026415 kr39 kr (9%)
22. maj 2026454 kr48 kr (10%)
21. maj 2026502 kr47 kr (10%)
20. maj 2026455 kr47 kr (9%)
12. maj 2026502 kr85,4 kr (20%)
10. maj 2026416,6 kr30,6 kr (8%)
2. maj 2026386 kr46 kr (11%)
1. maj 2026432 kr46 kr (12%)
21. apr. 2026386 kr16 kr (4%)
19. apr. 2026370 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret