Gå til hovedindhold

Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder

TrangiaFriluftslivEAN: 7315081202513
Pris fra 721 krtil 1.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 378 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 721 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trangia 25-21 UL/D campingkøkken
721 kr
Til butik
Trangia 25-21 UL/D campingkøkken billede

Produktspecifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Køkkengrej
Farve: 4
Artikel nr.: 120251
EAN: 7315081202513
Varenr.: 20500323
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Trangia Stormkøkken 25-21 Ul/duossal
-20%919 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trangia Stormkøkken 25-21 Ul/duossal billede

Produktinformation

Trangia Stormkøkken 25‑21 UL/D Duossal indeholder to Duossal-gryder (1,75 l og 1,5 l), en Duossal-pande 22 cm, ultralet aluminium vindskærm (øverste og nederste), spritbrænder, grydetang og bærerem. Sættet vejer 1130 g og pakkes sammen til 220â€...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Trangia-sæt og brændere
EAN: 7315081202513
Varenr.: 7315081202513
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
25-21 Stormkök UL/Duossal
-10%1.026 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
25-21 Stormkök UL/Duossal
-10%1.026 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trangia 25-21 Duossal
1.079,95 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK721 kr760 krKøb
2Friluftsland.dk919 kr919 krKøb
3Outmore.dk1.026 kr1.026 krKøb
4MAXiPRO1.026 kr1.026 krKøb
5Pro Outdoor1.079,95 kr1.079,95 krKøb
6Wolf Tactical1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder

PriceData har fulgt prisen på Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder i 173 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 924 kr.

Den nuværende pris på 721 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Trangia Stove 25-21 UL/DS - Stormkøkken med spritbrænder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026721 kr28 kr (4%)
5. maj 2026749 kr28 kr (4%)
30. apr. 2026721 kr28 kr (4%)
22. apr. 2026749 kr39 kr (5%)
20. apr. 2026788 kr260,95 kr (25%)
13. apr. 20261.048,95 kr31 kr (3%)
9. apr. 20261.079,95 kr60,05 kr (5%)
8. apr. 20261.140 kr60,05 kr (6%)
1. apr. 20261.079,95 kr380,95 kr (54%)
21. mar. 2026699 kr349,95 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret