Gå til hovedindhold

Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch

TracerVideospilkonsol – tilbehørEAN: 5907512872611
Pris fra 752 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 734 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tracer SimRacer Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC Microsoft Xbox 360 Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 N
752 kr
Til butik
Tracer SimRacer Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC Microsoft Xbox 360 Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 N billede

Produktinformation

Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Artikel nr.: TRAJOY47345
EAN: 5907512872611
Varenr.: 1001868416
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch
806 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tracer SimRacer - wheel pedals and gear shift lever set - wired - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4
806 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rat og pedaler til gaming - Tracer TRAJOY47345 (sort) til PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360/Switch/PC
-4%909 kr
Før 944 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rat og pedaler til gaming - Tracer TRAJOY47345 (sort) til PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360/Switch/PC
-4%929 kr
Før 964 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tracer SimRacer Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC Microsoft Xbox 360 Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One So
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK752 kr752 krKøb
2CS MEGASTORE DK806 kr845 krKøb
3Proshop DK806 kr845 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.098 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch

PriceData har fulgt prisen på Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 703 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 752 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Tracer SimRacer - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026752 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026751 kr1 kr (0%)
31. maj 2026752 kr7 kr (1%)
29. maj 2026745 kr11 kr (1%)
31. mar. 2026734 kr11 kr (1%)
18. mar. 2026745 kr4 kr (1%)
15. mar. 2026749 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026745 kr3 kr (0%)
6. mar. 2026742 kr4 kr (1%)
5. mar. 2026738 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret