Gå til hovedindhold

Monacor TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V

MonacorTeknik & HøjttalereEAN: 4007754430110
Pris fra 930 krtil 1.009 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 930 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V
930 kr
Til butik
TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: TR-15-T
EAN: 4007754430110
Varenr.: 25863582
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weatherproof horn speaker - TR-15-T
1.009 kr
Til butik
Weatherproof horn speaker - TR-15-T billede

Produktinformation

Weatherproof horn speaker 100 V transmission technology 100 V transformer with 15/7.5/3.75 W power taps Integrated high-pass filter for sound and stability optimisation Suitable for use in road tunnels and poorly ventilated car parks Resistant to exhaust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Monacor
EAN: 4007754430110
Varenr.: 1001478

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK930 kr969 krKøb
2Disconetto.dk1.009 kr1.009 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V

PriceData har fulgt prisen på TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V i 48 dage. Den nuværende pris er 930 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for TR-15-T vægbeskyttet hornhøjttaler 100 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026930 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret