Gå til hovedindhold

Monacor TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler

MonacorTeknik & HøjttalereEAN: 4007754429602
Pris fra 705 krtil 769 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler
705 kr
Til butik
TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: TR-10-EN
EAN: 4007754429602
Varenr.: 25915378
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weatherproof horn speaker - TR-10-EN
769 kr
Til butik
Weatherproof horn speaker - TR-10-EN billede

Produktinformation

Weatherproof horn speaker with EN 54-24 certification 100 V transmission technology 100 V transformer with power taps 10/5/2.5 W Integrated high-pass filter for sound and stability optimisation For music and speech applications IP66 certified Light-grey...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Monacor
EAN: 4007754429602
Varenr.: 1001426

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK705 kr744 krKøb
2Disconetto.dk769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler

PriceData har fulgt prisen på TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler i 48 dage. Laveste pris i perioden er 705 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 707 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for TR-10-EN vejrbestandig hornhøjttaler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026705 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026707 kr3 kr (0%)
15. apr. 2026710 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret