Gå til hovedindhold

Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg

TP-LinkEAN: 8885020627862
Pris fra 2.208 krtil 4.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.411 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.953 kr 2. maj

Sammenlign priser på Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2208 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link VIGI InSight S385PI Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
2.208 kr
Til butik
TP-Link VIGI InSight S385PI Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

TP-Link VIGI InSight S385PI V1 - Netværksovervågningskamera - kugle - vandal / vandtæt - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - M12 montering - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.265+, H.265, H.264+, H.264 - DC 12 V / PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: INSIGHT S385PI
EAN: 8885020627862
Varenr.: 1003268646
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs - TP-Link VIGI InSight S385PI 8 MP 4K Bullet, PoE, IP67
-10%2.599 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera udendørs - TP-Link VIGI InSight S385PI 8 MP 4K Bullet, PoE, IP67 billede

Produktinformation

Fordele ved udendørs overvågningskameraFå skarp sikkerhed døgnet rundt med TP-Link VIGI InSight S385PI. Dette 8 MP bullet IP-kamera leverer 4K-billeder i op til 3.840 × 2.160, så personer og detaljer står tydeligt. Med IP67-klassificering og metalhus er det velegnet til udendørs brug, og den indbyggede to-vejs lyd samt sirene gør det muligt både at lytte, tale og afskrække uønskede gæster.Avanceret overvågning til hjem og erhvervKameraet er kablet med PoE/DC og understøtter fjernvisning, push-notifikationer og bevægelsesdetektion med klassificering af mennesker og køretøjer. WDR på 120 dB hjælper i scener med stærk modlys, mens IR/hvid LED giver nattevåg. En MicroSD-kortplads (op til 512 GB) giver lokal optagelse. VIGI InSight S385PI kan monteres på væg og leveres med monteringssæt og bore-skabelon for nem opsætning.Type: IP bullet-kamera til udendørs brugOpløsning: 8 MP, maks. 3.840 × 2.160Sigtedistance (maks.): 44 mSynsvinkel: 180° horisontal/diagonal, 86° vertikalWDR: 120 dB, BLC og HLCNattefunktion: IR/hvid LEDLyd: 2-vejs, indbygget mikrofon og højttalerStrøm: DC 12 V eller PoE (IEEE 802.3at)Strømforbrug: maks. 18 W (PoE 21 W)Lager: MicroSD op til 512 GBTilslutning: 1 × RJ-45, DC-inBeskyttelse: IP67, vejrbestandigMateriale: MetalhusDriftstemp.: −30 til 60 °CMål (L × B × H): 26,6 × 10,0 × 10,1 cm; Vægt: 1,01 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.42g
EAN: 8885020627862
Varenr.: 1942684
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs - TP-Link VIGI InSight S385PI 8 MP 4K Bullet, PoE, IP67
-10%2.619 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera udendørs - TP-Link VIGI InSight S385PI 8 MP 4K Bullet, PoE, IP67 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.42g
EAN: 8885020627862
Varenr.: 1942684
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg
4.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.208 kr2.208 krKøb
2Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
4Dustin DK4.619 kr4.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg i 67 dage. Laveste pris i perioden er 1.953 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 3.556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.696 kr.

Den nuværende pris på 2.208 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tp-link Vigi Insight S385pi Kugle (form) Ip-sikkerhedskamera Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.208 kr367 kr (14%)
9. maj 20262.575 kr24 kr (1%)
5. maj 20262.599 kr895 kr (26%)
3. maj 20263.494 kr1.541 kr (79%)
2. maj 20261.953 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.958 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.959 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.960 kr1.534 kr (44%)
22. apr. 20263.494 kr62 kr (2%)
18. apr. 20263.556 kr62 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret