Gå til hovedindhold

TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid

TP-LinkOvervågningskameraerEAN: 4897098683675
Pris fra 430 krtil 761 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 331 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 403 kr 26. mar.

Sammenlign priser på TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid
430 kr
Til butik
TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: HD Videokameraer
Farve: 1
Artikel nr.: VIGI C340-W(4mm)
EAN: 4897098683675
Varenr.: 8849051
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link VIGI C340-W V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
431 kr
Til butik
TP-Link VIGI C340-W V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

TP-Link VIGI C340-W V1 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 2560 x 1440 - M12 montering - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: VIGIC340-W(4MM)
EAN: 4897098683675
Varenr.: 1001579715
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C340?W (4 mm) 4MP Wi?Fi
-33%479 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C340?W (4 mm) 4MP Wi?Fi billede

Produktinformation

TP-Link VIGI C340-W V1 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 2560 x 1440 - M12 montering - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.265+, H.264+ - DC 12 VGenereltBredde: 7.06 cmConnectivity teknologi: Med ledning, trådløsDybde: 17.34 cmEnhedstype: NetværksovervågningskameraFormfaktor: KugleHøjde: 8 cmLydsupport: Ja: indbygget højttaler, indbygget mikrofonVægt: 195 gKameraBevægelsesdetektion: JaBilledhastighed (maks.): 30 frames pr. sekundDigital videoformat: H.264H.265H.265+H.264+Egenskaber: Backlight Compensation (BLC)IR-filterskarphedskontrolmætningskontrollysstyrkekontrolkontrastkontrolspejlbilledeONVIF supportPrivacy Mask FunctionDigital Wide Dynamic Range (D-WDR)Live View-kontrolprogrammérbar hvidbalanceDetekInfrarød distance: 30 mInfrarød LEDs: JaMax digital video opløsning: 2560 x 1440Opløsning ved digital videooptagelse: 640 x 480320 x 240352 x 2881920 x 10802304 x 12962560 x 14402048 x 1280Type: Farve - Dag/nat - fast - udendørs - vejrbestandigBilledsensorType: CMOS 1/3"Objektivkonstrukt...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.61g
EAN: 4897098683675
Varenr.: 1830779
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link VIGI C340-W V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
481 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C340?W (4 mm) 4MP Wi?Fi
-32%499 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link VIGI C340-W V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Vigi C340-w 4mm 4mp Outdoor Color Bullet Network Camera
-0%761 kr
Før 761,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK430 kr469 krKøb
2CompuMail DK431 kr431 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Teknikproffset DK481 kr540 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK761 kr847,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for TP-Link VIGI C340-W, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC, Loft/væg, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026430 kr4 kr (1%)
30. maj 2026426 kr1 kr (0%)
29. maj 2026427 kr3 kr (1%)
27. maj 2026430 kr4 kr (1%)
26. maj 2026434 kr18 kr (4%)
25. maj 2026452 kr4 kr (1%)
23. maj 2026456 kr62 kr (12%)
22. maj 2026518 kr4 kr (1%)
19. maj 2026514 kr65 kr (14%)
16. maj 2026449 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret