Gå til hovedindhold

TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm

TP-LinkHubs og switchesEAN: 8885020625271
Pris fra 238 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 12. maj

Sammenlign priser på TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link UH6120C V1 USB-C Dockingstation
238 kr
Til butik
TP-Link UH6120C V1 USB-C Dockingstation billede

Produktinformation

TP-Link UH6120C V1 - Dockingstation - USB-C - HDMI - 1GbE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UH6120C
EAN: 8885020625271
Varenr.: 1002545366
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm
264 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link UH6120C interface hub USB hub
299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link UH6120C V1 USB-C Dockingstation
339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C hub TP-Link UH6120C - 6 porte, grå
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C hub TP-Link UH6120C - 6 porte, grå
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK238 kr238 krKøb
2CS MEGASTORE DK264 kr303 krKøb
3Proshop DK299 kr338 krKøb
4Ultrashop339 kr339 krKøb
5Boligcenter DK359 kr359 krKøb
6Vivas DK379 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm

PriceData har fulgt prisen på TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 238 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for TP-Link UH6120C, USB Type-C, USB Type-C, Grå, Rundt kabel, 0,18 m, 118,2 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026238 kr5 kr (2%)
29. maj 2026243 kr5 kr (2%)
27. maj 2026238 kr5 kr (2%)
25. maj 2026243 kr5 kr (2%)
20. maj 2026238 kr5 kr (2%)
19. maj 2026243 kr1 kr (0%)
18. maj 2026242 kr1 kr (0%)
14. maj 2026243 kr5 kr (2%)
13. maj 2026238 kr8 kr (3%)
12. maj 2026230 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret