Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort

TP-LINK TechnologiesHubs og switchesEAN: 6935364052720
Pris fra 224 krtil 319 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 3. mar.

Sammenlign priser på TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link TL-SG1005LP Switch 5-porte Gigabit PoE+
224 kr
Til butik
TP-Link TL-SG1005LP Switch 5-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TP-Link TL-SG1005LP - V1 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (40 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TL-SG1005LP
EAN: 6935364052720
Varenr.: 996184387
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link TL-SG1005LP Switch 5-porte Gigabit PoE+
319 kr
Til butik
TP-Link TL-SG1005LP Switch 5-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TP-Link TL-SG1005LP Switch 5-porte Gigabit PoE+ TP-Link TL-SG1005LP er en alsidig og pålidelig 5-porte Gigabit PoE+ switch, ideel til små kontorer og hjemmenetværk. Denne switch tilbyder højhastighedsforbindelse med op til 1000 Mbps pr. port, hvilket sikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 6935364052720
Varenr.: 40316

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK224 kr224 krKøb
2Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort

PriceData har fulgt prisen på TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort i 132 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link TL-SG1005LP netværksswitch Ikke administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm over Ethernet (PoE) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026224 kr5 kr (2%)
27. maj 2026229 kr5 kr (2%)
25. maj 2026224 kr2 kr (1%)
24. maj 2026226 kr2 kr (1%)
23. maj 2026224 kr8 kr (3%)
10. maj 2026232 kr3 kr (1%)
9. maj 2026229 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026232 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026228 kr4 kr (2%)
28. apr. 2026232 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret