Gå til hovedindhold

TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m

TP-LinkBevægelsessensorerEAN: 8885020624670
Pris fra 355 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 13. maj

Sammenlign priser på TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m
355 kr
Til butik
TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Husautomatisering
Farve: 1
Artikel nr.: Tapo T30 KIT
EAN: 8885020624670
Varenr.: 21664822
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo T30 KIT V1.2
371 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo T30 Smart Sensor-startsæt
472 kr
Til butik
TP-Link Tapo T30 Smart Sensor-startsæt billede

Produktinformation

Smart sensor-startsæt Tapo T30 KIT, Vindues-/dørbeskyttelse, - Overvåger åbning og lukning af vinduer, døre, skabe, køleskabet eller postkassen i realtid. bevægelsesregistrering, - Registrerer bevægelse i dit hjem med tilpasning. smart action support, - Forbind handlingerne med andre smarte enheder for et smartere hjem, .øjeblikkelige alarmer og app-meddelelse, - Udløser alarm for at advare uønskede besøgende og sender dig meddelelser, .nem installation, - Placer sensorerne, hvor du har brug for det, med vores toor-løse installation. Håndfri bevægelsesdetekteringIkke, mere fumlen i mørket. Lyset i gangen eller soveværelset tændes automatisk, når du går forbi bevægelsessensoren, uden at du behøver at dreje på en kontakt eller sige et ord. Dør- og vinduesovervågningGlem, alt om, hvorvidt du har lukket alle dine vinduer, når du har forladt hjemmet. Tjek dine døre og vinduer på et øjeblik med Tapo-appen. En strømbesparende måde at forbinde alt, påTapo Hub er hjertet i dit Tapo-smarte hjem og forbinder enheder som smarte sensorer, kontakter og knapper ved hjælp af en trådløs protokol med ultralavt strømforbrug. Denne teknologi hjælper batteridrevne enheder med at holde op til 10 gange længere. Beskyt, dit hjem med alarm og meddelelserNår, kontaktsensoren eller bevægelsessensoren registrerer unormal adfærd, udløser den hubbens alarm (op til 90 dB) og giver dig besked via Tapo-appen. Tjek det specifikke detektionstidspunkt i hændelsesloggen fra Tapo-appen, uanset hvor du er. Nem installationPlacer, sensorerne, hvor du har brug for det, med vores værktøjsløse installation. Monter nemt bevægelsessensoren på møbler eller vægge med den indbyggede magnet eller 3M-tape. Monter kontaktsensoren på døre eller vinduer med 3M-klæbemidlet. Kompakt størrelseDen kompakte, størrelse giver mulighed for fleksibel installation overalt i dit hjem og passer problemfrit ind i miljøet uden at forstyrre æstetikken. Indhold i pakken, Tapo H100 × 1, Tapo T100 × 1, Tapo T110 × 2, Knapbatteri CR2450 × 1, Knapbatteri CR2032 × 2, 3M-klæbemidler × 7, Hurtig start-guide, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Smart home systemer
EAN: 8885020624670
Varenr.: D30252
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo T30 KIT Hjemautomatiseringssæt
542 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Tapo T30 KIT Smart Sensor Starter Kit
544 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo T30 KIT Hjemautomatiseringssæt
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK355 kr394 krKøb
2Proshop DK371 kr410 krKøb
3Teknikproffset DK472 kr521 krKøb
4CompuMail DK542 kr542 krKøb
5Komplett DK544 kr544 krKøb
6Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m

PriceData har fulgt prisen på TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m i 179 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for TP-Link TAPO T30 KIT, Motion, Trådlös, Wi-Fi, 868 MHz, 120°, 7 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026355 kr8 kr (2%)
13. maj 2026347 kr1 kr (0%)
10. maj 2026348 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026347 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026348 kr8 kr (2%)
1. apr. 2026356 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026357 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026358 kr10 kr (3%)
20. mar. 2026368 kr9 kr (3%)
13. feb. 2026359 kr37 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret