Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4897098685426
Pris fra 540 krtil 1.261 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 721 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 495 kr 3. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo C325WB Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520
540 kr
Til butik
Tapo C325WB Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520 billede

Produktinformation

Tapo C325WB - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvsikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1520 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio - H.264 - DC 9 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO C325WB
EAN: 4897098685426
Varenr.: 1001286648
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C325WB ColorPro Outdoor Security Wi-Fi Camera
543 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C325WB Trådløst overvågningskamera
549 kr
Til butik
TP-link Tapo C325WB Trådløst overvågningskamera billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo C325WB leverer skarp udendørs overvågning med 2K QHD opløsning og ColorPro Night Vision – uanset om lyset er godt eller begrænset. Kameraet er velegnet til udendørs overvågning og hjemmesikkerhed. Opløsningen på 2K QHD giver et mere detaljeret billede end standard HD, så detaljer som ansigtstræk og objekter fremstår tydeligere. ColorPro Night Vision sikrer, at kameraet også fungerer effektivt i mørke og under svage lysforhold. Fleksibel tilslutning med Wi‑Fi og ethernet Med både Wi‑Fi og ethernet kan du vælge trådløs eller kablet tilslutning, alt efter hvad der passer bedst til din installation. Det giver frihed til at tilpasse opsætningen til eksisterende netværk og kameraets placering. Lokal eller cloudbaseret lagring Lagringsmulighederne omfatter både Micro‑SD‑kort og Tapo‑skylagring. Vælger du Micro‑SD‑kort, gemmes optagelserne lokalt i selve kameraet, mens Tapo‑skylagring giver mulighed for at lagre optagelser online.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Tapo C325WB
EAN: 4897098685426
Varenr.: 65299
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tapo C325wb Wifi Security Camera
-0%1.261 kr
Før 1.261,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK540 kr540 krKøb
2Proshop DK543 kr582 krKøb
3Av-Cables DK549 kr549 krKøb
4Ultrashop649 kr649 krKøb
5Dustin DK1.261 kr1.347,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 546 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for TP-Link Tapo C325WB Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026540 kr18 kr (3%)
30. maj 2026522 kr13 kr (2%)
24. maj 2026535 kr13 kr (2%)
22. maj 2026522 kr24 kr (4%)
21. maj 2026546 kr28 kr (5%)
20. maj 2026518 kr4 kr (1%)
19. maj 2026522 kr4 kr (1%)
18. maj 2026518 kr1 kr (0%)
17. maj 2026517 kr5 kr (1%)
16. maj 2026522 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret