Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65

TP-LinkEAN: 1210002602624
Pris fra 260 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Tapo C206 Netværksovervågningskamera Indendørs 1920x1080 Webcam
260 kr
Til butik
TP-Link Tapo C206 Netværksovervågningskamera Indendørs 1920x1080 Webcam billede

Produktinformation

Tapo C206 V1 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs, udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo C206
EAN: 1210002602624
Varenr.: 1003433591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65
309 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C206 overvågningskamera - 1080p, indendørs/udendørs, Wi‑Fi
349 kr
Til butik
TP-Link Tapo C206 overvågningskamera - 1080p, indendørs/udendørs, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Smart overvågning til hjem og indkørselTP-Link Tapo C206 er et fleksibelt Wi‑Fi overvågningskamera til både indendørs og udendørs brug. Det leverer 1080p video ved 30 fps og har tovejslyd, så du kan tale og lytte direkte via din telefon. Den indbyggede spotbelysning og natvision gør det muligt at se detaljer i mørke op til 12 m. Med menneskegenkendelse og hurtig bevægelsesregistrering får du kun relevante advarsler.Nem opsætning og sikker lagringKameraet tilsluttes strøm via stikkontakt og kører trådløst på Wi‑Fi. Det kan monteres på bord eller i loft og leveres med beslag, skruer og kabel. Optagelser kan gemmes lokalt på microSD‑kort op til 512 GB. Sikkerheden er i top med WPA2/AES‑128, og Tapo‑appen fungerer både til Android og iOS med live‑visning og styring.Placering: Indendørs og udendørsVideo: 1920 × 1080, 30 fps, H.264Billedsensor: CMOS, progressiv scan, 1/3"Synsfelt: Diagonal 85°, vandret 73,5°, lodret 41°Objektiv: 4 mm, f/2,0Nattefunktion: IR‑LED, rækkevidde 12 mLys: IndbyggetLyd: Tovejs, indbygget mikrofon og højttalerNetværk: Wi‑Fi 4 (802.11n/b/g), live‑visningStrøm: 100–240 V, 50–60 Hz, strømstikOpbevaring: microSD op til 512 GB (kort ikke inkluderet)Driftstemp.: −20 – 50 °C; fugt 10–90 % RHMål: H × B × D: 10,53 × 7,78 × 6,98 cmMontering: Bord/loft; beslag, skruer og kabler medfølgerSikkerhed: WPA/WPA2, AES‑128Alarm: Sirene 99 dB...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.59g
EAN: 1210002602624
Varenr.: 2181699

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK260 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
3Boligcenter DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65 i 9 dage. Den nuværende pris er 260 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for TP-Link Tapo C206, IP-sikkerhedskamera, Indendørs, Trådløs, Skrivebord, Hvid, IP65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026260 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret