Gå til hovedindhold

TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

TP-LinkRepeatere og transceivereEAN: 6935364092382
Pris fra 334 krtil 479 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 19. apr.

Sammenlign priser på TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 334 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
334 kr
Til butik
TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Netværksforlænger
Farve: 1
Artikel nr.: RE450
EAN: 6935364092382
Varenr.: 1115759
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link RE450 AC1750 Wi-Fi Range Extender
334 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link RE450 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
357 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link RE450 Wifi-repeater AC1750
399 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK RE450 Nätverksrepeater Vit 10, 100, 1000 Mbit/s
-29%413 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Re450
424 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi rækkeviddeforlænger TP-Link RE450 AC1750 dual-band
-4%429 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link RE450 OneMeshEasyMesh WiFi5 ExtenderRepeater AC175024GHz5GHz1xGbELAN
437,06 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi rækkeviddeforlænger TP-Link RE450 AC1750 dual-band
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link RE450 Range Extender
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK334 kr373 krKøb
2Proshop DK334 kr373 krKøb
3CompuMail DK357 kr357 krKøb
4Av-Cables DK399 kr399 krKøb
5Teknikproffset DK413 kr462 krKøb
6Dustin DK424 kr510,25 krKøb
7Boligcenter DK429 kr429 krKøb
8Ultrashop437,06 kr437,06 krKøb
9Vivas DK449 kr518 krKøb
10Komplett DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

PriceData har fulgt prisen på TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 334 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for TP-Link RE450 Wi-Fi Range Extender - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026334 kr1 kr (0%)
16. maj 2026335 kr4 kr (1%)
15. maj 2026339 kr5 kr (1%)
14. maj 2026344 kr5 kr (1%)
13. maj 2026349 kr5 kr (1%)
12. maj 2026354 kr5 kr (1%)
11. maj 2026359 kr1 kr (0%)
10. maj 2026360 kr4 kr (1%)
9. maj 2026364 kr4 kr (1%)
8. maj 2026368 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret