Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop

TP-LINK TechnologiesNetværkEAN: 4897098689486
Pris fra 684 krtil 874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 635 kr 15. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 684 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada SG2005P-PD V1.6 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE++
684 kr
Til butik
TP-Link Omada SG2005P-PD V1.6 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE++ billede

Produktinformation

TP-Link Omada SG2005P-PD V1.6 - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE++) + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - væg-monterbar, stangmonterbar - PoE++ (64 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SG2005P-PD
EAN: 4897098689486
Varenr.: 1001714905
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop
711 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada SG2005P-PD V1.6 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE++
849 kr
Til butik
TP-Link Omada SG2005P-PD V1.6 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE++ billede

Produktinformation

TP-Link Omada SG2005P-PD V16 Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE TP-Link Omada SG2005P-PD V16 er en avanceret switch med 5 Gigabit Ethernet-porte, der tilbyder Power over Ethernet (PoE) til nem installation af netværksenheder som kameraer og access points...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 4897098689486
Varenr.: 87366
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Sg2005p-pd 5-port 1xpoe++/4xpoe+ Switch
874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK684 kr684 krKøb
2CS MEGASTORE DK711 kr750 krKøb
3Ultrashop849 kr849 krKøb
4Dustin DK874 kr960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop i 145 dage. Laveste pris i perioden er 635 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 684 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for TP-Link Omada SG2005P-PD, Administreret, L2/L2+, 10G Ethernet (100/1000/10000), Strøm over Ethernet (PoE), Desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026684 kr7 kr (1%)
29. maj 2026691 kr7 kr (1%)
27. maj 2026698 kr7 kr (1%)
26. maj 2026705 kr7 kr (1%)
25. maj 2026712 kr7 kr (1%)
24. maj 2026719 kr7 kr (1%)
23. maj 2026726 kr7 kr (1%)
22. maj 2026733 kr43 kr (6%)
16. maj 2026690 kr48 kr (7%)
14. maj 2026642 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret