Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet

TP-LINK TechnologiesHubs og switchesEAN: 1210002600682
Pris fra 665 krtil 849 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 659 kr 12. maj

Sammenlign priser på TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 665 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet
665 kr
Til butik
TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

TP-Link Omada ES216G V1.6 - Switch - Administreret - 16 x 10/100/1000Base-T - monterbar på stativ, desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES216G
EAN: 1210002600682
Varenr.: 1003133573
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet
849 kr
Til butik
TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

TP-Link Omada ES216G Switch 16-porte Gigabit Ethernet Opgrader dit netværk med TP-Link Omada ES216G, en 16-porte Gigabit Ethernet-switch, der tilbyder en pålidelig og hurtig netværksløsning til både hjemmet og kontormiljøer. Denne switch er designet til a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksswitche
EAN: 1210002600682
Varenr.: 109586

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK665 kr665 krKøb
2Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 734 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 651 kr.

Den nuværende pris på 665 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for TP-Link Omada ES216G V1.6 Switch 16-porte Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026665 kr2 kr (0%)
29. maj 2026667 kr8 kr (1%)
23. maj 2026675 kr2 kr (0%)
22. maj 2026677 kr2 kr (0%)
13. maj 2026675 kr16 kr (2%)
12. maj 2026659 kr10 kr (1%)
8. maj 2026669 kr1 kr (0%)
7. maj 2026668 kr7 kr (1%)
8. apr. 2026675 kr59 kr (8%)
3. apr. 2026734 kr80 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret