Gå til hovedindhold

TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s

TP-LinkNetværkEAN: 8885020623734
Pris fra 985 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 832 kr 18. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 985 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP650-Desktop V1 Trådløs forbindelse Hvid
985 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP650-Desktop V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP650-Desktop V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret desktop / wall mountable

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP650-Desktop
EAN: 8885020623734
Varenr.: 1002917387
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s
993 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point TP-Link EAP650-Desktop 2976 Mbit/s, hvid, PoE
-2%1.099 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Access point TP-Link EAP650-Desktop 2976 Mbit/s, hvid, PoE billede

Produktinformation

Fordele ved access point til trådløst netværkTP-Link EAP650-Desktop er et kompakt, bordplaceret access point til virksomheder, kontorer og hjem, der ønsker stabilt og hurtigt Wi-Fi. Med en samlet hastighed på op til 2976 Mbit/s på 2,4 og 5 GHz får brugerne en smidig oplevelse til alt fra videomøder til streaming og arbejde i skyen. Enheden indgår i Omada-platformen for enkel, webbaseret styring og overvågning.Smart ydeevne og fleksibel installationDen dobbelte radio understøtter MU-MIMO, Beamforming, band steering og airtime fairness, som hjælper flere brugere på samme tid med højere stabilitet. Med Power over Ethernet (PoE) kan du føre både strøm og data gennem samme kabel, og fire RJ-45-porte giver netværksforbindelse til kablede enheder. LED-indikatorer og reset-knap gør daglig drift enkel.Sikkerhed og kontrolEAP650-Desktop tilbyder op til 16 SSID’er, VLAN, rate limiting og adgangslister, så du nemt kan opdele gæste- og firmanet. Avancerede sikkerhedsalgoritmer som WPA2/WPA3 (Personal og Enterprise) samt 802.1x RADIUS, SSH og SNMPv2/v3 hjælper med at beskytte netværket.Trådløs standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/axMaks. hastighed: 2.976 Mbit/s (5 GHz: 2.402 Mbit/s, 2,4 GHz: 574 Mbit/s)Antenner: Interne, gain op til 4,7 dBiEthernet-porte: 4 × RJ-45, 1.000 Mbit/sFunktioner: MU-MIMO, Beamforming, band steering, airtime fairness, load balancing, QoS, VLANSikkerhed: WPA2/WPA3, 802.1x RADIUS, ACL, flere SSID’er (op til 16)Styring: Omada, webbaseret, SyslogPoE: Ja; Strømforbrug maks.: 17,3 W; DC: 12 V / 1,5 APlacering: Bord; LED-indikatorer og reset-knapMål (H × B × D): 17,5 × 14 × 3,3 cm; Vægt: 0,452 kgDrift: 0 – 40 °C, 10 – 90 % RH; Opbevaring: −40 – 70 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access Points
Vægt: 0.96g
EAN: 8885020623734
Varenr.: 1894726
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point TP-Link EAP650-Desktop 2976 Mbit/s, hvid, PoE
-2%1.119 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap650-desktop Wlan Adgangspunkt 2976 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP650-Desktop V1 Trådløs forbindelse Hvid
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK985 kr985 krKøb
2CS MEGASTORE DK993 kr1.032 krKøb
3Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb
5Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb
6Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 908 kr.

Den nuværende pris på 985 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for TP-Link Omada EAP650-DESKTOP, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, 802.1x RADIUS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise,..., 1000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026985 kr24 kr (2%)
29. maj 2026961 kr8 kr (1%)
28. maj 2026969 kr96 kr (11%)
20. maj 2026873 kr10 kr (1%)
6. maj 2026883 kr10 kr (1%)
2. maj 2026873 kr15 kr (2%)
22. apr. 2026858 kr26 kr (3%)
18. apr. 2026832 kr26 kr (3%)
8. apr. 2026858 kr26 kr (3%)
31. mar. 2026832 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret