Gå til hovedindhold

TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

TP-LinkHubs og switchesEAN: 6935364085476
Pris fra 133 krtil 203 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 7. maj

Sammenlign priser på TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link LS1008G 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
133 kr
Til butik
TP-Link LS1008G 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch billede

Produktinformation

Switch, ikke administreret, 8 x 10/100/1000, desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Switch
Artikel nr.: LS1008G
EAN: 6935364085476
Varenr.: 2820204
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
135 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link LiteWave LS1008G Switch 8-porte Gigabit
137 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Litewave Ls1008g
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch 8 porte - TP-Link LiteWave LS1008G
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch 8 porte - TP-Link LiteWave LS1008G
189 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link LiteWave LS1008G Switch 8-porte Gigabit
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK LS1008G Ohanterad Gigabit Ethernet (10/100/1000) Svart
-11%203 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK133 kr172 krKøb
2CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
3CompuMail DK137 kr137 krKøb
4Dustin DK161 kr247,25 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop199 kr199 krKøb
8Teknikproffset DK203 kr252 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for TP-Link LiteWave LS1008G - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026133 kr1 kr (1%)
23. maj 2026134 kr3 kr (2%)
21. maj 2026137 kr3 kr (2%)
19. maj 2026134 kr2 kr (1%)
14. maj 2026136 kr1 kr (1%)
13. maj 2026137 kr1 kr (1%)
12. maj 2026136 kr2 kr (1%)
9. maj 2026134 kr1 kr (1%)
8. maj 2026133 kr5 kr (4%)
7. maj 2026128 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret