Gå til hovedindhold

TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

TP-LinkHubs og switchesEAN: 6935364085469
Pris fra 84 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,85 kr 3. maj

Sammenlign priser på TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
84 kr
Til butik
TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Switches
Farve: 2
Artikel nr.: LS1005G
EAN: 6935364085469
Varenr.: 5852759
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link LiteWave LS1005G Switch 5-porte Gigabit
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link LiteWave LS1005G 5-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch
93 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Litewave Ls1005g 5-port Gigabit Switch
-0%111 kr
Før 111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch TP-Link LiteWave LS1005G 5-port Gigabit
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link LiteWave LS1005G Switch 5-porte Gigabit
-17%124 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link LiteWave LS1005G Switch 5-porte Gigabit
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch TP-Link LiteWave LS1005G 5-port Gigabit
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2CompuMail DK89 kr89 krKøb
3Proshop DK93 kr132 krKøb
4Dustin DK111 kr197,25 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Teknikproffset DK124 kr173 krKøb
7Ultrashop129 kr129 krKøb
8Vivas DK139 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83,85 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for TP-Link LiteWave LS1005G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202684 kr2 kr (2%)
5. maj 202686 kr2,15 kr (3%)
3. maj 202683,85 kr3,15 kr (4%)
2. maj 202687 kr3,15 kr (4%)
1. maj 202683,85 kr3,15 kr (4%)
29. apr. 202687 kr2 kr (2%)
28. apr. 202689 kr3 kr (3%)
27. apr. 202686 kr1 kr (1%)
26. apr. 202687 kr1 kr (1%)
25. apr. 202686 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret