Gå til hovedindhold

TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle

TP-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 6935364001049
Pris fra 74 krtil 149 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link TG-3468 - Netværksadapter - PCIe - Gigabit Ethernet (TG-3468)
74 kr
Til butik
TP-Link TG-3468 - Netværksadapter - PCIe - Gigabit Ethernet (TG-3468) billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Netkort
Farve: 4
Artikel nr.: TG3468
EAN: 6935364001049
Varenr.: 5214811
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Express Network Adapter
74 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Gigabit netværkskort PCI Express
79 kr
Til butik
TP-link Gigabit netværkskort PCI Express billede

Produktinformation

Tp-Link netværkskort med PCI Express-tilslutning giver din stationære computer kablet gigabit netværksforbindelse op til 1 Gb/s. Kortet passer til stationære computere og pc'er med et PCI Express-slot. Wake-on-LAN er understøttet, hvilket betyder, at computeren kan vækkes eksternt over netværket, hvis systemet er sat op til det. Kompatibilitet: Windows XP, Vista, 7, 8 og 10. I pakken: TP-Link Gigabit netværkskort PCI Express.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Artikel nr.: TG-3468
EAN: 6935364001049
Varenr.: 68596
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link TG-3468 Netværksadapter PCI Express x1 1Gbps
87 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-LINK TG-3468 Netværkskort
89 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tg-3468 Gigabit Adapter
99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK PCI-Express netværkskort, 10/100/1000 Mbps, 1xRJ45
-14%111 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskort gigabit - TP-Link TG-3468 PCIe x1 1 Gbps
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle
126,56 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskort gigabit - TP-Link TG-3468 PCIe x1 1 Gbps
139 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TP-Link TG-3468 Netværksadapter PCI Express x1 1Gbps - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
2Proshop DK74 kr113 krKøb
3Av-Cables DK79 kr79 krKøb
4CompuMail DK87 kr87 krKøb
5Komplett DK89 kr89 krKøb
6Dustin DK99 kr185,25 krKøb
7Teknikproffset DK111 kr170 krKøb
8Boligcenter DK119 kr119 krKøb
9Ultrashop126,56 kr126,56 krKøb
10Vivas DK139 kr208 krKøb
11Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle i 158 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 77 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TP-Link Gigabit-PCI-Express-Netzwerkadapter PCIe-Ethernet-Adapter 1000Mbits 32-Bit-PCIe-Schnittstelle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202674 kr2 kr (3%)
27. mar. 202676 kr1 kr (1%)
25. mar. 202675 kr1 kr (1%)
17. mar. 202674 kr1 kr (1%)
15. mar. 202675 kr1 kr (1%)
20. feb. 202674 kr3 kr (4%)
19. feb. 202677 kr3 kr (4%)
18. feb. 202674 kr3 kr (4%)
17. feb. 202677 kr4 kr (5%)
12. feb. 202673 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret