Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort

Pris fra 1.665,34 krtil 2.244 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 578,66 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.665,19 kr 16. maj

Sammenlign priser på Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1665.34 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort
1.665,34 kr
Til butik
Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netkort
Farve: 1
Artikel nr.: PR42GI-NETWORK-CARD
EAN: 0065030898157
Varenr.: 10352593
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card Intel I225-V Chip Quad Port Computer Network Card Multi-Gigabit NIC PCI Express Server LAN Card
1.735 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi- NIC, PCI Express Server LAN Card,
1.988 kr
Til butik
StarTech.com 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi- NIC, PCI Express Server LAN Card, billede

Produktinformation

Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: PR42GI-NETWORK-CARD
EAN: 0065030898157
Varenr.: 1001308879
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech 4-port 2.5g Pcie Ethernet Adapter (intel I225-v)
2.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.665,34 kr1.665,34 krKøb
2Proshop DK1.735 kr1.735 krKøb
3CompuMail DK1.988 kr1.988 krKøb
4Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort

PriceData har fulgt prisen på Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.628,81 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.914,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.709 kr.

Den nuværende pris på 1.665,34 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech 4-Port 2.5Gbps NBASE-T PCIe Network Card, Intel I225-V Chip, Quad Port Computer Network Card, Multi-Gigabit NIC, PCI Express Server LAN Card, Desktop Ethernet Interface Card, PCI Express 2.0 (PR42GI-NETWORK-CARD) - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 4 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.665,34 kr
30. maj 20261.665,29 kr
29. maj 20261.665,59 kr
26. maj 20261.665,56 kr
25. maj 20261.665,41 kr
24. maj 20261.665,58 kr
23. maj 20261.666,04 kr
22. maj 20261.666,05 kr
19. maj 20261.666,11 kr
18. maj 20261.666,29 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret