Gå til hovedindhold

TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK

TP-LinkNetværkEAN: 6935364071677
Pris fra 296 krtil 385 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 1. apr.

Sammenlign priser på TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 296 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link CPE210 Trådløs forbindelse
296 kr
Til butik
TP-Link CPE210 Trådløs forbindelse billede

Produktinformation

TP-Link CPE210 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2.4 GHz - DC strøm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CPE210
EAN: 6935364071677
Varenr.: 989043715
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link CPE210 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE
299 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link CPE210 Trådløs Accesspunkt
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link CPE210 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi - 2.4 GHz - DC strøm
318 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-Link CPE210 Udendørs Access Point til mast
339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point udendørs 2,4 GHz - TP-Link CPE210 Wi?Fi 300 Mbps
339 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Cpe210
354 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point udendørs 2,4 GHz - TP-Link CPE210 Wi?Fi 300 Mbps
359 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK
379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link CPE210 - Accesspoint til udendørsbrug, kan sende signal op ti
-23%385 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK296 kr296 krKøb
2Proshop DK299 kr338 krKøb
3Komplett DK299 kr299 krKøb
4CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
5Av-Cables DK339 kr339 krKøb
6Boligcenter DK339 kr339 krKøb
7Dustin DK354 kr440,25 krKøb
8Vivas DK359 kr428 krKøb
9Ultrashop379 kr379 krKøb
10Teknikproffset DK385 kr444 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK

PriceData har fulgt prisen på TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK i 177 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 296 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for TP-Link CPE210, 2,4 GHz, 300 Mbit/s, AES, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026296 kr7 kr (2%)
16. maj 2026289 kr1 kr (0%)
15. maj 2026288 kr9 kr (3%)
1. maj 2026279 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026273 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026267 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026268 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026267 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026270 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret