Gå til hovedindhold

TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid

TP-LINKEAN: 1210002603782
Pris fra 1.707 krtil 1.774 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT V1 867Mbps
1.707 kr
Til butik
TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT V1 867Mbps billede

Produktinformation

TP-Link Omada Beam Bridge 5 UR KIT V1 - Trådløs bro - 1GbE, PTP - Wi-Fi 5 - 5 GHz - cloud-administreret - pælmonterbar (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEAM BRIDGE 5 UR KIT
EAN: 1210002603782
Varenr.: 1003761398
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid
1.774 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.774 kr1.774 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid i 105 dage. Laveste pris i perioden er 1.707 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.790 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for TP-Link Beam Bridge 5 UR KIT, Netværksbro, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.707 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.708 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.709 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.710 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.712 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.714 kr34 kr (2%)
8. maj 20261.748 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.747 kr53 kr (3%)
6. maj 20261.800 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.797 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret