Gå til hovedindhold

TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000

TP-LinkNetværkEAN: 4895252502183
Pris fra 3.807 krtil 4.678 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 871 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 9. apr.

Sammenlign priser på TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3807 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer BE800 V1 Trådløs router
3.807 kr
Til butik
TP-Link Archer BE800 V1 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer BE800 V1 - Trådløs router - mesh 4-port switch - 10GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER BE800
EAN: 4895252502183
Varenr.: 1001286640
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Be800 Wifi 7 Tri-band Wireless Router
3.913 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link ARCHER BE800 BE19000 Tri Band Wi-Fi 7 Router
3.922 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000
3.989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 7 router TP-Link Archer BE19000 tri-band
-13%4.099 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 7 router TP-Link Archer BE19000 tri-band
-13%4.119 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer BE800 V1 Trådløs router
4.479 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer BE800 Wi-Fi 7 Router
4.490 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link BE19000 Tri-Band Wi-Fi 7 Router /Archer BE800
4.678 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.807 kr3.807 krKøb
2Dustin DK3.913 kr3.999,25 krKøb
3Proshop DK3.922 kr3.922 krKøb
4Av-Cables DK3.989 kr3.989 krKøb
5Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
6Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb
7Ultrashop4.479 kr4.479 krKøb
8Komplett DK4.490 kr4.490 krKøb
9Teknikproffset DK4.678 kr4.747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000

PriceData har fulgt prisen på TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 4.003 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.666 kr.

Den nuværende pris på 3.807 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for TP-link Archer BE800 Trådløs router med Wifi 6 BE19000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.807 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.808 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.814 kr108 kr (3%)
21. maj 20263.922 kr25 kr (1%)
20. maj 20263.947 kr19 kr (0%)
3. maj 20263.966 kr232 kr (6%)
2. maj 20263.734 kr8 kr (0%)
1. maj 20263.742 kr3 kr (0%)
30. apr. 20263.745 kr221 kr (6%)
28. apr. 20263.966 kr976 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret