Gå til hovedindhold

TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router

TP-LinkNetværkEAN: 8885020624113
Pris fra 1.049 krtil 1.590 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 541 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 949 kr 12. maj

Sammenlign priser på TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router
1.049 kr
Til butik
TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 1
Artikel nr.: Archer BE400
EAN: 8885020624113
Varenr.: 21560359
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer BE400 V1 Trådløs router
1.083 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer BE400 router
1.190 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Archer BE400 Dual-Band WiFi 7-router
1.306 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer BE400 V1 Trådløs router
1.329 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Archer BE400 Wi‑Fi-router - dual-band, 4x LAN
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Archer BE400 Wi‑Fi-router - dual-band, 4x LAN
1.519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer BE400 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
1.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.049 kr1.049 krKøb
2CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
3Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
4Teknikproffset DK1.306 kr1.365 krKøb
5Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb
6Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
7Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
8Proshop DK1.590 kr1.590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router i 182 dage. Laveste pris i perioden er 949 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.080 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for TP-Link Archer BE400, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Stationær router/pol router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.049 kr11 kr (1%)
2. jun. 20261.038 kr89 kr (9%)
12. maj 2026949 kr134 kr (12%)
9. maj 20261.083 kr45 kr (4%)
8. maj 20261.038 kr152 kr (13%)
7. maj 20261.190 kr134 kr (13%)
6. maj 20261.056 kr9 kr (1%)
3. maj 20261.065 kr9 kr (1%)
30. apr. 20261.074 kr9 kr (1%)
29. apr. 20261.083 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret