Gå til hovedindhold

TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

TP-LinkNetværkEAN: 6935364094348
Pris fra 594 krtil 786 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 571 kr 18. mar.

Sammenlign priser på TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
594 kr
Til butik
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Netværksforlænger
Farve: 2
Artikel nr.: RE650
EAN: 6935364094348
Varenr.: 3545614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link RE650 AC2600 Wi-Fi Range Extender
594 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
637 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-Link AC2600-repeater
649 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
669 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK RE650 Nätverkssändare Vit 10, 100, 1000 Mbit/s
-21%680 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi rækkeviddeforlænger TP-Link RE650 AC2600 (Dual Band)
739 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RE650 - AC2600 Wi-Fi Range Extender, Dual band (2,4 og 5GHz)
745 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi rækkeviddeforlænger TP-Link RE650 AC2600 (Dual Band)
759 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Ac2600 Wi-fi Range Extender Re650
-0%786 kr
Før 786,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
2Proshop DK594 kr633 krKøb
3CompuMail DK637 kr637 krKøb
4Av-Cables DK649 kr649 krKøb
5Ultrashop669 kr669 krKøb
6Teknikproffset DK680 kr729 krKøb
7Boligcenter DK739 kr739 krKøb
8EL-GROSSISTEN745 kr745 krKøb
9Vivas DK759 kr828 krKøb
10Dustin DK786 kr872,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

PriceData har fulgt prisen på TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz i 186 dage. Laveste pris i perioden er 518 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for TP-Link AC2600 Wi-Fi Range Extender RE650 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026594 kr2 kr (0%)
24. maj 2026596 kr1 kr (0%)
23. maj 2026595 kr1 kr (0%)
14. maj 2026596 kr1 kr (0%)
6. maj 2026597 kr2 kr (0%)
5. maj 2026599 kr2 kr (0%)
4. maj 2026601 kr3 kr (0%)
3. maj 2026604 kr3 kr (0%)
2. maj 2026607 kr1 kr (0%)
1. maj 2026608 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret