Gå til hovedindhold

TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design]

TP-LinkHubs og switchesEAN: 6935364052881
Pris fra 368 krtil 529 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 365 kr 12. mar.

Sammenlign priser på TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design] og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link TL-SG105-M2 Switch 5-porte 2.5 Gigabit
368 kr
Til butik
TP-Link TL-SG105-M2 Switch 5-porte 2.5 Gigabit billede

Produktinformation

TP-Link TL-SG105-M2 - V1 - switch - ikke administreret - 5 x 100/1000/2.5G - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TL-SG105-M2
EAN: 6935364052881
Varenr.: 998089002
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design]
375 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Omada 5-Port 2.5G Desktop Switch
449 kr
Til butik
Omada 5-Port 2.5G Desktop Switch billede

Produktinformation

Med Omada TL-SG105-M2 5-Port 25G Desktop Switch får du en kraftfuld og pålidelig løsning til dit netværk. Denne switch er ideel til mindre kontorer eller hjemmekontorer, hvor høj hastighed og stabilitet er afgørende. Udstyret med fem 25G-porte tilbyder de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Omada
Kategori: Netværksswitche
EAN: 6935364052881
Varenr.: 26945
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link 5-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch
454 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch TP-Link TL-SG105-M2 5-porte 2,5G
489 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link TL-SG105-M2 switch
489 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tl-sg105-m2 5-port 2.5 Gigabit Switch
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch TP-Link TL-SG105-M2 5-porte 2,5G
509 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link TL-SG105-M2 5-Port 2.5G Desktop Switch
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design] koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design] koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK368 kr368 krKøb
2CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
3Ultrashop449 kr449 krKøb
4Teknikproffset DK454 kr513 krKøb
5Boligcenter DK489 kr489 krKøb
6Komplett DK489 kr489 krKøb
7Dustin DK499 kr585,25 krKøb
8Vivas DK509 kr578 krKøb
9Proshop DK529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design]

PriceData har fulgt prisen på TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design] i 119 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design]. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link 5-Port Desktop Switch (TL-SG105-M2) [2,5 Gbit/s LAN, Auto MDI/MDIX, Lüfterloses Design] de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026368 kr7 kr (2%)
26. maj 2026375 kr7 kr (2%)
25. maj 2026368 kr7 kr (2%)
24. maj 2026375 kr7 kr (2%)
22. maj 2026368 kr3 kr (1%)
21. maj 2026371 kr4 kr (1%)
20. maj 2026375 kr4 kr (1%)
19. maj 2026379 kr4 kr (1%)
18. maj 2026383 kr5 kr (1%)
17. maj 2026388 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret