Gå til hovedindhold

Lumenlight Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten

LumenlightLamperEAN: 5714941950526
Pris fra 363 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lumenlight Toscana udendørs væglampe, 2x5W, kobber
-10%363 kr
Før 403 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lumenlight Toscana udendørs væglampe, 2x5W, kobber billede

Produktinformation

Toscana udendørs væglampe i corten - stilfuldt lys til haven Med Toscana væglampen får du et elegant og moderne udendørslys, der passer perfekt til både private hjem og fælles adgangsveje. Lampen er udført i robust aluminium og har en flot corten-finish...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: copper
Størrelse: 100 mm x 100 mm x 100 mm
EAN: 5714941950526
Varenr.: 6243700064
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten
372 kr
Til butik
Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten billede

Produktinformation

Udendørs væglampe i tidsløst design. TOSCANA fås i 3 farver, sort, hvid og corten. Modellen har up/down med flapper der kan indstilles til den ønskede vinkel. TOSCANA er i 2 udgaver med 2x5watt og 2x10watt integreret led. 2x5W 890lm IP65 DIM 3000K

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5714941950526
Varenr.: 15840329793871
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lumenlight Toscana udendørs væglampe, 2x5W, kobber
459 kr
Til butik
Lumenlight Toscana udendørs væglampe, 2x5W, kobber billede

Produktinformation

Udendørs væglampe i corten stilrent lys til din facade Skab et indbydende udtryk omkring dit hjem med Toscana udendørs væglampe i corten. Lampen forener et tidløst formsprog med moderne funktioner og er designet til at give et smukt, varmt lys hele aften...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Udendørslamper
Farve: copper
Størrelse: 100 mm x 100 mm x 100 mm
EAN: 5714941950526
Varenr.: 6243700064
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lumenlight Toscana udendørs væglampe, 2x5W, kobber
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk363 kr363 krKøb
2EL-GROSSISTEN372 kr372 krKøb
3Greenline459 kr459 krKøb
4BilligVVS DK469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten

PriceData har fulgt prisen på Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten i 131 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Toscana udendørs væglampe 2x5W 3000K dæmpbar IP65, corten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026363 kr9 kr (2%)
7. maj 2026372 kr31 kr (8%)
6. maj 2026403 kr31 kr (8%)
25. mar. 2026372 kr43 kr (13%)
24. jan. 2026329 kr24 kr (8%)
23. jan. 2026305 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret