Gå til hovedindhold

Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540183580
Pris fra 335 krtil 972,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 637,19 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 314 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork W1/W2 Plus kombi 2-lag blå - (2 ruller pr. karton)
335 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork W1/W2 Plus kombi 2-lag blå - (2 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 130052
EAN: 7322540183580
Varenr.: 1947365
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten
724,59 kr
Til butik
Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Værkstedsruller 130052 2 stk blå W1/W2 Tork Værkstedsruller 130052 er en pakke med 2 stk blå ruller af Tork Aftørringspapir Plus. Disse værkstedsruller er perfekte til at tørre spildte væsker op og til håndaftørring. Papiret er et allround 2-lags pap...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Værkstedsruller
EAN: 7322540183580
Varenr.: 47153536205137
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Advanced 420 krt/2
-10%796,44 kr
Før 883,49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aftørring Tork Advanced 420 krt/2 billede

Produktinformation

Et allround aftørringspapir, som er ideelt til optørring af spildte væsker og håndaftørring. QuickDry-kvalitet gør det stærkere, mere effektivt og mere absorberende end almindeligt papir. • QuickDry for mere styrke • Allround klarer de fleste o

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
EAN: 7322540183580
Varenr.: 610.1148
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork W1 130052 Plus 2-lags blå 750 Ark/rl. 2 rl.
972,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb
2Sikkerhedsgiganten724,59 kr724,59 krKøb
3RedOffice Konpap796,44 kr796,44 krKøb
4Hertels Boresko972,19 kr972,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten i 183 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 724,59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Tork Værkstedsruller 130052 2 ruller blå W1/W2 | Værkstedsruller | 750 ark | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026335 kr6 kr (2%)
29. maj 2026329 kr7 kr (2%)
28. maj 2026336 kr1 kr (0%)
26. maj 2026335 kr6 kr (2%)
21. maj 2026329 kr6 kr (2%)
20. maj 2026335 kr7 kr (2%)
16. maj 2026328 kr396,59 kr (55%)
15. maj 2026724,59 kr395,59 kr (120%)
14. maj 2026329 kr127 kr (28%)
6. maj 2026456 kr121 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret