Gå til hovedindhold

Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

TorkRedskaberEAN: 7310791043036
Pris fra 211,25 krtil 985,01 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 773,76 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork advanced 415 centerfeed, 24,5 cm
211,25 kr
Til butik
Tork advanced 415 centerfeed, 24,5 cm billede

Produktinformation

Anvendes som allround aftørringspapir til mange forskellige arbejdsmiljøer Rullebredde: 24.5 cmRullelængde: 275.0 mGod sugeevne, ideel til områder med stort forbrugLag: 1Farve: Hvid 6 ruller pr. karton

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringspapir i ruller
EAN: 7310791043036
Varenr.: 508100134
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork advanced 415 centerfeed, 24,5 cm
438 kr
Til butik
Tork advanced 415 centerfeed, 24,5 cm billede

Produktinformation

Anvendes som allround aftørringspapir til mange forskellige arbejdsmiljøer Rullebredde: 24.5 cm Rullelængde: 275.0 m God sugeevne, ideel til områder med stort forbrug Lag: 1 Farve: Hvid 6 ruller pr. karton

Produktspecifikationer

Kategori: Aftørringspapir i ruller
EAN: 7310791043036
Varenr.: 232115
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork M2 Standard centerfeed 1-lag 275m hvid - (6 ruller pr. karton)
466 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork M2 100134 Standard 1-lags Hvid 6 rl.
770,94 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten
855,6 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Advanced 415
-11%985,01 kr
Før 1.101,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk211,25 kr211,25 krKøb
2Elvvs.dk438 kr438 krKøb
3CS MEGASTORE DK466 kr505 krKøb
4Hertels Boresko770,94 kr770,94 krKøb
5Sikkerhedsgiganten855,6 kr855,6 krKøb
6RedOffice Konpap985,01 kr985,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten i 176 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 211,25 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tork Standard centerfeed 100134 hvid 1 lag 165 meter 471 ark 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026211,25 kr226,75 kr (52%)
22. maj 2026438 kr226,75 kr (107%)
24. apr. 2026211,25 kr214,91 kr (50%)
23. apr. 2026426,16 kr214,91 kr (102%)
28. mar. 2026211,25 kr180,45 kr (46%)
27. mar. 2026391,7 kr180,45 kr (85%)
22. mar. 2026211,25 kr226,75 kr (52%)
21. mar. 2026438 kr226,75 kr (107%)
6. mar. 2026211,25 kr226,75 kr (52%)
5. mar. 2026438 kr226,75 kr (107%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret