Gå til hovedindhold

Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

TorkRedskaberEAN: 7322540465341
Pris fra 77 krtil 854,49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 777,49 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 25. maj

Sammenlign priser på Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork Advanced 415 Mini, Hvid M1, 100130, 1 lag, lgd. 120 m, Ø 14,0cm, B 21,5cm
77 kr
Til butik
Tork Advanced 415 Mini, Hvid M1, 100130, 1 lag, lgd. 120 m, Ø 14,0cm, B 21,5cm billede

Produktinformation

Anvendes som allround aftørringspapir til mange forskellige arbejdsmiljøer. Rullebredde: 21.5 cm Rullelængde 120.0 m God sugeevne, ideel til områder med stort forbrug Lag: 1 Farve: Hvid M1 system 11 ruller pr. karton

Produktspecifikationer

Kategori: Aftørringspapir i ruller
EAN: 7322540465341
Varenr.: 232114
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tork Advanced 415 mini, 21,5 cm M1 system
102,5 kr
Til butik
Tork Advanced 415 mini, 21,5 cm M1 system billede

Produktinformation

Anvendes som allround aftørringspapir til mange forskellige arbejdsmiljøer. Rullebredde: 21.5 cmRullelængde 120.0 mGod sugeevne, ideel til områder med stort forbrugLag: 1Farve: HvidM1 system 11 ruller pr. karton

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringspapir i ruller
EAN: 7322540465341
Varenr.: 508100132
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir, Tork M1 Mini Centerfeed, 100130, 1-lags, pakke a 11 stk
577 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten
726,71 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork M1 100130 Standard 1-lags Hvid 11 rl.
817,19 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork Mini M1
-9%854,49 kr
Før 941,54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk77 kr77 krKøb
2vvsfittings.dk102,5 kr102,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK577 kr616 krKøb
4Sikkerhedsgiganten726,71 kr726,71 krKøb
5Hertels Boresko817,19 kr817,19 krKøb
6RedOffice Konpap854,49 kr854,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten i 175 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Tork Standard mini centerfeed 100130 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202677 kr5 kr (7%)
25. maj 202672 kr30,5 kr (30%)
24. maj 2026102,5 kr30,5 kr (42%)
6. maj 202672 kr30,5 kr (30%)
5. maj 2026102,5 kr30,5 kr (42%)
24. apr. 202672 kr431 kr (86%)
23. apr. 2026503 kr431 kr (599%)
24. mar. 202672 kr30,5 kr (30%)
23. mar. 2026102,5 kr30,5 kr (42%)
20. mar. 202672 kr30,5 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret