Gå til hovedindhold

Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager

TorkToiletpapirEAN: 7322540011517
Pris fra 319 krtil 825 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 506 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T4 Premium Soft hvid 3-lags - (7 pakker x 6 ruller pr. karton)
319 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T4 Premium Soft hvid 3-lags - (7 pakker x 6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 110317
EAN: 7322540011517
Varenr.: 1924208
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Toiletpapir 42 RL TORK PREMIUM
477,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager
519,55 kr
Til butik
Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager billede

Produktinformation

Få dine gæster til at føle sig hjemme, når de er ude, med Tork Premium Toiletpapir. Dette bløde toiletpapir i høj kvalitet er perfekt til toiletter med en lav brugerfrekvens. Attraktivt motiv: Elegant design, som bidrager til at løfte brugeroplevelsen Pro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
EAN: 7322540011517
Varenr.: 47153523065169
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Premium Extra Soft, T4
-14%520,81 kr
Før 607,85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T4 110317 Premium 3-lags 42 rl.
544,69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork t4 toiletpapir soft hvid 3-lag 6 pk a 7 stk = 42 rl
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK319 kr358 krKøb
2Specialbutikken477,5 kr477,5 krKøb
3Sikkerhedsgiganten519,55 kr519,55 krKøb
4RedOffice Konpap520,81 kr520,81 krKøb
5Hertels Boresko544,69 kr544,69 krKøb
6Elvvs.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager i 142 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Tork Premium soft toiletpapir 3 lag 42 ruller 110317 T4 | | DISCOUNT | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026319 kr58 kr (15%)
8. apr. 2026377 kr22 kr (6%)
5. apr. 2026355 kr36 kr (11%)
14. jan. 2026319 kr9 kr (3%)
13. jan. 2026328 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret