Gå til hovedindhold

Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

TorkToiletpapirEAN: 7310791268415
Pris fra 327,02 krtil 681,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 354,23 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 327.02 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Jumbo T1 Premium Soft 2-lag hvid 360m - (6 ruller pr. karton)
327,02 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo T1 Premium Soft 2-lag hvid 360m - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 110273
EAN: 7310791268415
Varenr.: 1864897
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork Jumbo T1 110273 Premium Soft 2-lags 6 rl.
579,69 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo T1 110273 Premium Soft 2-lags 6 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Tork System: T1 - Jumbotoiletsystem Kvalitet: Premium Rullelængde: 360 m Rullebredde: 9.7 cm Rullediameter: 26 cm Antal ark: 1800 Arklængde: 20 cm Prægning: Ja Farve: Hvid 3 hurtige: Reducerede vedligeholdelsesomkostninger med høj kapa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
Størrelse: 41 x 22
EAN: 7310791268415
Varenr.: 100204
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre
678,21 kr
Til butik
Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre billede

Produktinformation

Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir er det ideelle valg til toiletter med høj brugerfrekvens. Her er nogle af fordelene ved dette førsteklasses produkt: Opretholder et rent og ryddeligt toiletområde Rummer meget mere toiletpapir end standardru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Jumbo toiletpapir
EAN: 7310791268415
Varenr.: 47153521623377
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Premium Jumbo soft T1, Jumboruller 2-lag, 360 meter, 6 ruller
681,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK327,02 kr366,02 krKøb
2Hertels Boresko579,69 kr579,69 krKøb
3Sikkerhedsgiganten678,21 kr678,21 krKøb
4HUMA.dk681,25 kr681,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

PriceData har fulgt prisen på Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre i 182 dage. Laveste pris i perioden er 327,02 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 327,02 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Tork 110273 Premium Soft Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026327,02 kr26,76 kr (8%)
22. maj 2026353,78 kr26,76 kr (8%)
17. maj 2026327,02 kr88,98 kr (21%)
9. maj 2026416 kr31 kr (8%)
7. maj 2026385 kr22 kr (5%)
6. maj 2026407 kr22 kr (6%)
27. apr. 2026385 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026389 kr97 kr (20%)
22. apr. 2026486 kr97 kr (25%)
15. apr. 2026389 kr22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret