Gå til hovedindhold

Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540430813
Pris fra 724 krtil 980,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 256,94 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 590 kr 2. maj

Sammenlign priser på Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 724 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægstativ Tork Performance W1 turkis
724 kr
Til butik
Vægstativ Tork Performance W1 turkis billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Øvrige
Farve: 2
Artikel nr.: TOR652100
EAN: 7322540430813
Varenr.: 1827143
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork Performance vægstativ til Tork W1
872,5 kr
Til butik
Tork Performance vægstativ til Tork W1 billede

Produktinformation

Tork Performance vægstativ er innovativt og ergonomisk designet med pladsbesparelse og holdbarhed for øje. Den smarte vægmontering sparer plads og sikrer nem rengøring. De solide og slidstærke glasfiberforstærkede takker giver optimal afrivning af papir...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Aftørringspapir og papirdispensere
EAN: 7322540430813
Varenr.: 3102925
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ
980,94 kr
Til butik
Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ billede

Produktinformation

Tork Performance vægstativ W1 Tork Performance vægstativ W1 er den ideelle løsning til professionel aftørring med maksimal effektivitet og pålidelighed. Let opfyldning og afrivning med én hånd for praktisk brug Næste generation af dispensere til aftørring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Tork Vægstativ
EAN: 7322540430813
Varenr.: 47153527849297

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK724 kr763 krKøb
2Specialbutikken872,5 kr872,5 krKøb
3Sikkerhedsgiganten980,94 kr980,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ

PriceData har fulgt prisen på Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ i 152 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 980,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 648 kr.

Den nuværende pris på 724 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Tork Performance vægstativ W1 - Turkis/Hvid | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026724 kr133 kr (23%)
27. maj 2026591 kr25 kr (4%)
26. maj 2026616 kr25 kr (4%)
23. maj 2026591 kr11 kr (2%)
22. maj 2026602 kr13 kr (2%)
19. maj 2026615 kr24 kr (4%)
18. maj 2026591 kr11 kr (2%)
17. maj 2026602 kr13 kr (2%)
15. maj 2026615 kr13 kr (2%)
14. maj 2026602 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret