Gå til hovedindhold

Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540430561
Pris fra 813 krtil 1.586,58 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 773,58 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 813 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvstativ Tork W1 Performance hvid/turkis - ekskl. papirrulle
813 kr
Til butik
Gulvstativ Tork W1 Performance hvid/turkis - ekskl. papirrulle billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Øvrige
Farve: 2
Artikel nr.: 652000
EAN: 7322540430561
Varenr.: 1830549
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Gulvstativ W1 Hvid/Turkis, dispenser til store papirruller
1.353,75 kr
Til butik
Tork Gulvstativ W1 Hvid/Turkis, dispenser til store papirruller billede

Produktinformation

Stabilt gulvstativ fra Tork til store papirruller. Stativet er bygget på en solid metalkonstruktion med gummifødder, som sikrer at gulvstativet bliver stående under brug. Affaldsposeholder kan tilkøbes (varenr. 103506). Papir medfølger ikke. Tork Gulvstat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Holdere / dispensere til industriaftørring
EAN: 7322540430561
Varenr.: 12033
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gulvstativ Tork W1 Turkis/Hvid
-8%1.476,25 kr
Før 1.610,58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser
1.586,58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK813 kr852 krKøb
2HUMA.dk1.353,75 kr1.353,75 krKøb
3RedOffice Konpap1.476,25 kr1.476,25 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.586,58 kr1.586,58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser i 164 dage. Laveste pris i perioden er 813 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 940 kr.

Den nuværende pris på 813 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Tork Performance gulvstativ W1 - Turkis/Hvid | Dispenser | Gulvstativ | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026813 kr108 kr (12%)
21. maj 2026921 kr108 kr (13%)
10. maj 2026813 kr108 kr (12%)
9. maj 2026921 kr108 kr (13%)
7. maj 2026813 kr108 kr (12%)
6. maj 2026921 kr108 kr (13%)
25. apr. 2026813 kr52 kr (6%)
22. apr. 2026865 kr52 kr (6%)
21. apr. 2026813 kr52 kr (6%)
20. apr. 2026865 kr52 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret