Gå til hovedindhold

Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540430912
Pris fra 531 krtil 980,94 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 449,94 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 531 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægstativ Tork Performance - til Tork W1 aftørringsrulle - ekskl. papirulle
531 kr
Til butik
Vægstativ Tork Performance - til Tork W1 aftørringsrulle - ekskl. papirulle billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 2
Artikel nr.: 652108
EAN: 7322540430912
Varenr.: 1935907
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Vægstativ Tork W1 652108 Sort/rød
834,69 kr
Til butik
Vægstativ Tork W1 652108 Sort/rød billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Vægstativ Mærke: Tork System: W1 Størrelse: B 27.4cm. H 46.3cm. L 64.6cm. 3 hurtige: God til værkstedet eller rengøringsrummet. Nem at opsætte og anvende. Skal meget sjældent genopfyldes pga den store kapacitet. Beskrivelse: Vægstati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Rød
EAN: 7322540430912
Varenr.: 100063
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork Performance W1 Papirdispenser
923,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ
980,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK531 kr570 krKøb
2Hertels Boresko834,69 kr834,69 krKøb
3Specialbutikken923,75 kr923,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten980,94 kr980,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ

PriceData har fulgt prisen på Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ i 161 dage. Laveste pris i perioden er 531 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 736 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 624 kr.

Den nuværende pris på 531 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tork Performance vægstativ W1 - Rød/Sort | Tork Vægstativ | Tork Aftørring | Vægstativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026531 kr59 kr (10%)
29. maj 2026590 kr1 kr (0%)
25. maj 2026591 kr1 kr (0%)
6. maj 2026590 kr146 kr (20%)
5. maj 2026736 kr146 kr (25%)
10. apr. 2026590 kr27 kr (4%)
9. apr. 2026617 kr119 kr (16%)
5. apr. 2026736 kr145 kr (25%)
2. apr. 2026591 kr58 kr (11%)
28. mar. 2026533 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret