Gå til hovedindhold

Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540862447
Pris fra 57 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork W8 Small Pack hvid - til vægmontering
57 kr
Til butik
Dispenser Tork W8 Small Pack hvid - til vægmontering billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 2
Artikel nr.: 655100
EAN: 7322540862447
Varenr.: 3248657
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Servietdispenser Tork W8
64,9 kr
Til butik
Servietdispenser Tork W8 billede

Produktinformation

Tork Small Pack dispensere i Performance design til foldede aftørrings-klude: praktisk, pladsbesparende og hygiejnisk beskyttelse, samt ét ark ad gangen dispenserfunktion reducerer forbruget og mængden af affald. • Placer aftørringsklude inden for hu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispensere
EAN: 7322540862447
Varenr.: 615.2202
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser
70 kr
Til butik
Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser billede

Produktinformation

Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid er den perfekte løsning til at organisere arbejdspladser med begrænset plads. Denne dispenser er designet til foldede aftørringsklude og leveres med praktiske, pladsbesparende og hygiejniske egenskaber.

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540862447
Varenr.: 47153528340817

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
2RedOffice Konpap64,9 kr64,9 krKøb
3Sikkerhedsgiganten70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser i 183 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tork Performance 655100 Small Pack dispenser W8 hvid | Dispenser | Tork | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202657 kr7,9 kr (12%)
22. maj 202664,9 kr8,9 kr (16%)
21. maj 202656 kr1 kr (2%)
15. maj 202655 kr2 kr (4%)
6. maj 202657 kr7,9 kr (12%)
4. maj 202664,9 kr7,9 kr (14%)
30. apr. 202657 kr2 kr (3%)
29. apr. 202659 kr6 kr (11%)
26. apr. 202653 kr17 kr (24%)
25. apr. 202670 kr15 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret