Gå til hovedindhold

Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540885545
Pris fra 1.230 krtil 1.978,13 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 748,13 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.122 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1230 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H5 PeakServe® Continuous™ sort - til håndklædeark
1.230 kr
Til butik
Dispenser Tork H5 PeakServe® Continuous™ sort - til håndklædeark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 1
Artikel nr.: 552508
EAN: 7322540885545
Varenr.: 4125785
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H5 552508 Sort
1.282,82 kr
Til butik
Dispenser Tork H5 552508 Sort billede

Produktinformation

Sidste nye innovation til travle toiletter, hvor rengøringstiden skal udnyttes bedst muligt og serviceafbrydelser undgås i videst mulige omfang. Anvender PeakServe Continuous H5 håndklædeark. Giver en særdeles høj kapacitet på over 2100 håndklædeark og le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Sort
EAN: 7322540885545
Varenr.: 1517320
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser PeakServe Continuous H5 sort 552508
1.418,75 kr
Til butik
Tork Dispenser PeakServe Continuous H5 sort 552508 billede

Produktinformation

Tork Håndklædeark Dispenser Den ideelle løsning til skolens badeværelse. Dispenseren med plads til rigtig mange håndklædeark, nemlig 4920 ark. Tork håndklædeark dispenseren er et praktisk og hygiejnisk valg til skolernes badeværelser. Dispenseren er ne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540885545
Varenr.: 19432722
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork PeakServe Dispenser H5
-6%1.965,79 kr
Før 2.096,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser
1.978,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.230 kr1.230 krKøb
2Hertels Boresko1.282,82 kr1.282,82 krKøb
3Nova Nordic A/S1.418,75 kr1.418,75 krKøb
4RedOffice Konpap1.965,79 kr1.965,79 krKøb
5Sikkerhedsgiganten1.978,13 kr1.978,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.112 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.282,82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.218 kr.

Den nuværende pris på 1.230 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Tork PeakServe Continuous Håndklædeark Dispenser sort H5 552508 | Dispenser | H5 | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.230 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.231 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.232 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.234 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.235 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.236 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.237 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.238 kr9 kr (1%)
5. maj 20261.247 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret