Gå til hovedindhold

Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1

TorkPapirvarerEAN: 7310791256108
Pris fra 682 krtil 1.524 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 842 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklæderuller Tork H1 Matic® Soft Premium 2-lag 100m hvid - (6 ruller pr. karton)
682 kr
Til butik
Håndklæderuller Tork H1 Matic® Soft Premium 2-lag 100m hvid - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
Farve: 1
Artikel nr.: 290016
EAN: 7310791256108
Varenr.: 1926096
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Premium Soft
726,95 kr
Til butik
Aftørring Tork Premium Soft billede

Produktinformation

Tork Matic® Soft Håndklædeark på rulle er bløde håndklædeark præget med dekorative blå blade og er velegnet til toiletter, hvor image er vigtigt. Med QuickDry™ tørrer hænderne hurtigt og grundigt. Rullerne er velegnede til Tork Matic® dispenser, som

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
EAN: 7310791256108
Varenr.: 610.1616
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork H1 Universal Håndklæderulle 1-lags 6 rl/krt. - 290016
759 kr
Til butik
Tork H1 Universal Håndklæderulle 1-lags 6 rl/krt. - 290016 billede

Produktinformation

Driftssikker håndtørring til erhverv Tork Håndklæderulle H1 Universal er en prisvenlig og kapacitetsstærk løsning til virksomheder, institutioner og faciliteter med høj brugerfrekvens. Rulleformatet sikrer lang driftstid mellem genopfyldninger og reducer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7310791256108
Varenr.: 60009
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H1 290016 Premium 2-lags 6 rl.
959,69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Matic håndklæderulle H1, 2-lags, soft premium, 100 m.
962,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1
1.011,73 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork Premium H1 Matic Soft 2-lag, 290016, (6 ruller i et karton)
1.524 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK682 kr721 krKøb
2RedOffice Konpap726,95 kr726,95 krKøb
3Den Glade Mund759 kr759 krKøb
4Hertels Boresko959,69 kr959,69 krKøb
5HUMA.dk962,5 kr962,5 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.011,73 kr1.011,73 krKøb
7Elvvs.dk1.524 kr1.524 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1

PriceData har fulgt prisen på Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 610 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Tork Matic Premium soft håndklæderulle 2-lag hvid H1 6 ruller 290016 | Aftørring | EU-Blomsten | H1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026682 kr14 kr (2%)
2. jun. 2026696 kr82 kr (13%)
1. jun. 2026614 kr82 kr (12%)
30. maj 2026696 kr3 kr (0%)
29. maj 2026693 kr39 kr (6%)
25. maj 2026654 kr36 kr (6%)
11. maj 2026618 kr36 kr (6%)
10. maj 2026654 kr36 kr (6%)
9. maj 2026618 kr36 kr (6%)
8. maj 2026654 kr36 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret