Gå til hovedindhold

Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser

TorkRedskaberEn-hånds betjeningProfessionel rengøringEAN: 7322540349344

Tork Mini Centerfeed dispenser M1 hvid til professionelle miljøer. Kompakt design med en-hånds betjening og flow-funktion til fleksibel papirfordeling. Læs mere

Pris fra 454 krtil 975 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 521 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork M1 Mini centerfeed hvid til aftørringsruller
454 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tork arkdispenser til papirhåndklæder - hvid, plast
499 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork M1 558000 Hvid
513,99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tork arkdispenser til papirhåndklæder - hvid, plast
519 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork Mini M1
-10%746,19 kr
Før 824,86 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork M1 dispenser
791,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser
827,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork dispenser til centerfeed mini - M1, hvid
975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK454 kr493 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
4Vivas DK519 kr708 krKøb
5RedOffice Konpap746,19 kr746,19 krKøb
6Specialbutikken791,25 kr791,25 krKøb
7Sikkerhedsgiganten827,78 kr827,78 krKøb
8Elvvs.dk975 kr975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tork Mini Centerfeed dispenser M1

Tork

Tork Mini Centerfeed dispenser M1 hvid til professionelle miljøer. Kompakt design med en-hånds betjening og flow-funktion til fleksibel papirfordeling.

• papirholder
• dispenser
• tork dispenser
• centerfeed
• mini dispenser
• papirfordeler
• vægmonteret
• Professionel rengøring
• En-hånds betjening

Beskrivelse

Tork Mini Centerfeed dispenser M1 i hvid er en kompakt og alsidig løsning designet til professionelle miljøer, hvor både hånd- og overfladeaftørring er nødvendig. Dispenseren har Elevation Design med moderne udseende og funktionelle detaljer. Med flow-funktionen kan brugere tage så meget papir, som opgaven kræver, og tørre overflader hurtigt og effektivt. Dispenseren kan betjenes med én hånd og er meget brugervenlig. Den alsidige låsemekanisme forhindrer misbrug, mens nem rengøring sikrer bedre hygiejne. Perfekt til køkkener, laboratorier, værksteder og andre professionelle områder, hvor kvalitet og funktionalitet er vigtigt.

Specifikationer

farve:Hvid
vægt:0.949 kg
bredde:16.5 cm
højde:32.1 cm
system:M1 - Centerfeed-system
længde:17.4 cm
materiale:Plastik
montering:Vægmonteret
leverandørnummer:558000

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor monteres dispenseren?

Dispenseren vægmonteres og er ideel til køkkener, laboratorier og værksteder hvor både hånd- og overfladeaftørring er nødvendig.

Hvilke papirruller passer til M1 systemet?

Dispenseren er designet til Tork M1 mini centerfeed ruller som giver uhindret flow og fleksibel papirfordeling.

Er dispenseren nem at rengøre?

Ja, dispenseren har et glat design der sikrer nem rengøring og dermed bedre hygiejne i professionelle miljøer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser i 177 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 454 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tork Elevation mini centerfeed dispenser hvid eller sort M1 - Hvid | Dispenser | M1 | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026454 kr24 kr (5%)
13. maj 2026478 kr13 kr (3%)
12. maj 2026491 kr13 kr (3%)
5. maj 2026478 kr127 kr (36%)
30. apr. 2026351 kr127 kr (27%)
2. apr. 2026478 kr24 kr (5%)
1. mar. 2026454 kr24 kr (5%)
24. dec. 2025478 kr24 kr (5%)
21. dec. 2025454 kr24 kr (5%)
17. dec. 2025478 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret