Gå til hovedindhold

Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser

TorkRedskaberUhindret papirflowProfessionelle miljøerEAN: 7322540349382

Tork M2 Centerfeed Dispenser i Elevation Design til professionelle miljøer. Uhindret papirflow, betjenes med én hånd og nem rengøring for optimal hygiejne. Læs mere

Pris fra 428 krtil 804 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 428 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork M2 hvid til aftørringsruller centerfeed
428 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork M2 559000 Hvid
513,99 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork M2 Centerfeed
-11%719,95 kr
Før 811,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork M2 Dispenser
791,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser
791,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork dispenser til centerfeed - M2
804 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK428 kr467 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3RedOffice Konpap719,95 kr719,95 krKøb
4Specialbutikken791,25 kr791,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb
6Elvvs.dk804 kr804 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Tork Elevation Centerfeed Dispenser M2 hvid

Tork

Tork M2 Centerfeed Dispenser i Elevation Design til professionelle miljøer. Uhindret papirflow, betjenes med én hånd og nem rengøring for optimal hygiejne.

• papirdispenser
• centerfeed dispenser
• m2 dispenser
• tork dispenser
• elevation dispenser
• professionel dispenser
• vægdispenser
• Professionelle miljøer
• Uhindret papirflow

Beskrivelse

Tork Elevation Centerfeed Dispenser M2 er en alsidig og funktionel løsning til professionelle miljøer, hvor både hånd- og overfladeaftørring er nødvendig. Med sit moderne Elevation Design og store kapacitet giver dispenseren uhindret papirflow, så brugere kan tage præcis det papir, opgaven kræver. Dispenseren kan betjenes med én hånd og har en alsidig låsemekanisme, der forhindrer misbrug. Den kompakte konstruktion i hård hvid plast gør den let at rengøre og vedligeholde, hvilket sikrer optimal hygiejne. Måler 36 x 23,9 x 22,7 cm og er kompatibel med Tork M2 centerfeed papirruller. Perfekt til kontorer, værksteder, køkkener og andre kommercielle miljøer.

Specifikationer

dybde:23,9 cm
farve:Hvid
vægt:0,164 kg
bredde:22,7 cm
højde:36 cm
system:M2 - Centerfeed
betjening:Én hånd
materiale:Hård plast
montering:Vægmontering
kompatibilitet:Tork M2 centerfeed papir
låsemekanisme:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilket papir passer til dispenseren?

Dispenseren er kompatibel med Tork M2 centerfeed papirruller, som er specielt designet til både hånd- og overfladeaftørring.

Kan dispenseren betjenes med én hånd?

Ja, dispenseren er designet til betjening med én hånd og har uhindret flow-funktion, der gør det nemt at tage præcis det papir, der skal bruges.

Er dispenseren let at rengøre?

Ja, den kompakte konstruktion i hård plast gør dispenseren meget let at rengøre og vedligeholde for optimal hygiejne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser i 181 dage. Laveste pris i perioden er 346 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 513,99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 428 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Tork Elevation centerfeed dispenser hvid M2 - Hvid | Dispenser | Fjernlager | Midi centerrulle dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026428 kr20 kr (5%)
18. maj 2026408 kr90 kr (18%)
14. maj 2026498 kr4 kr (1%)
7. maj 2026502 kr4 kr (1%)
6. maj 2026498 kr15,99 kr (3%)
5. maj 2026513,99 kr16,99 kr (3%)
30. apr. 2026497 kr99 kr (25%)
8. apr. 2026398 kr115,99 kr (23%)
7. apr. 2026513,99 kr115,99 kr (29%)
13. mar. 2026398 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret