Gå til hovedindhold

Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540183818
Pris fra 394 krtil 634,03 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 240,03 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork W1/W2 blå ekstra kraftig 3-lag 119m - (2 ruller pr. karton)
394 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork W1/W2 blå ekstra kraftig 3-lag 119m - (2 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæderuller
Farve: 1
Artikel nr.: 130081
EAN: 7322540183818
Varenr.: 1991539
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørring Tork W1/w2/w3 130081 Kraftig 3-lags blå 350 Ark/rl
573,44 kr
Til butik
Aftørring Tork W1/w2/w3 130081 Kraftig 3-lags blå 350 Ark/rl billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Værkstedsrulle Mærke: Tork Model: W1, W2, W3 Antal lag: 3-lags Farve: Blå Antal: 2 rl. 3 hurtige: Ideelle til brug i industrielle miljøer, på værksteder og fitnesscentre Aftørring gjort let - Værkstedsrulle til alle industrier Høj ab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Værkstedsruller
Farve: Blå
EAN: 7322540183818
Varenr.: 198774
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten
634,03 kr
Til butik
Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 er den perfekte løsning til dine rengøringsbehov. Med dens bløde og holdbare 3-lags papirkvalitet vil den give dig en høj absorberingsevne og beskytte dine hænder mod både varme og snavs. Dette alsidige papir passer p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringsruller
EAN: 7322540183818
Varenr.: 47153529717073

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
2Hertels Boresko573,44 kr573,44 krKøb
3Sikkerhedsgiganten634,03 kr634,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten i 184 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 478 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Tork Ekstra Kraftig kombirulle 130081 blå 3 lag 119 meter 350 ark 2 ruller W1/W2 | Aftørringsruller | 350 ark | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026394 kr43 kr (10%)
28. maj 2026437 kr18 kr (4%)
27. maj 2026455 kr1 kr (0%)
22. maj 2026456 kr3 kr (1%)
20. maj 2026453 kr8 kr (2%)
14. maj 2026445 kr8 kr (2%)
7. maj 2026437 kr9 kr (2%)
6. maj 2026446 kr61 kr (12%)
5. maj 2026507 kr69 kr (16%)
30. apr. 2026438 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret