Gå til hovedindhold

Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540465402
Pris fra 304 krtil 771,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 467,25 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 256 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork M1 Basic centerfeed 1-lag hvid - (11 ruller pr. karton)
304 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork M1 Basic centerfeed 1-lag hvid - (11 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 120123
EAN: 7322540465402
Varenr.: 1714194
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten
482 kr
Til butik
Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 Tork Basic Mini Centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 er det perfekte valg, når du har brug for en allround aftørring og håndaftørring, samtidig med at omkostningerne er vig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Centerruller
EAN: 7322540465402
Varenr.: 47153515102545
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork 11 Rl Aftørringspapir M1 Basic
482,5 kr
Til butik
Tork 11 Rl Aftørringspapir M1 Basic billede

Produktinformation

Tork Aftørringspapir Basic 1-lag er et økonomisk valg til håndtørring og generelle aftørringsopgaver. Det er kompatibelt med Tork® Mini centerfeed dispenseren og er en kompakt og alsidig løsning til professionelle miljøer, hvor både hånd- og overfladeaftø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Aftørringspapir og papirdispensere
EAN: 7322540465402
Varenr.: 19381666
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aftørring Tork Universal 310 krt/11rl
-10%507,78 kr
Før 564,36 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork M1 120123 Basic 1-lags Hvid 11 rl.
674,69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFTØRRINGSPAPIR HVID 21,5X120M PK=11RL
711,34 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Aftørringspapir hvid 21,5x120m pk=11rl
771,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK304 kr343 krKøb
2Sikkerhedsgiganten482 kr482 krKøb
3Specialbutikken482,5 kr482,5 krKøb
4RedOffice Konpap507,78 kr507,78 krKøb
5Hertels Boresko674,69 kr674,69 krKøb
6EL-GROSSISTEN711,34 kr711,34 krKøb
7MaintainIt771,25 kr771,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten i 183 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Tork Basic mini centerfeed 120123 hvid 1 lag 120 meter 11 ruller M1 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026304 kr14 kr (4%)
25. maj 2026318 kr3 kr (1%)
22. maj 2026321 kr41 kr (15%)
21. maj 2026280 kr17 kr (6%)
14. maj 2026263 kr11 kr (4%)
13. maj 2026274 kr11 kr (4%)
11. maj 2026263 kr55 kr (17%)
9. maj 2026318 kr55 kr (21%)
8. maj 2026263 kr56 kr (18%)
7. maj 2026319 kr51 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret