Gå til hovedindhold

Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540048964
Pris fra 444 krtil 880,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 436,94 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aftørringspapir Tork M2 Basic centerfeed 1-lags hvid 300m - (6 ruller pr. karton)
444 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork M2 Basic centerfeed 1-lags hvid 300m - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 120145
EAN: 7322540048964
Varenr.: 1896509
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten
683,06 kr
Til butik
Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 er et fantastisk produkt, der er ideelt til allround aftørring og håndaftørring. Med denne 1-lags aftørringspapir opnår du en effektiv rengøring, samtidig med at du sparer på omkostningerne. Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Centerruller
EAN: 7322540048964
Varenr.: 47153514348881
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Aftørringspapir Tork M2 120145 Basic 1-lags Hvid 6 rl.
880,94 kr
Til butik
Aftørringspapir Tork M2 120145 Basic 1-lags Hvid 6 rl. billede

Produktinformation

Tork Universal 310, M2, 1-lags. Økonomisk alternativ, 1-lags papir med gode grundegenskaber. Passer til Tork M1 Box. Et rullesystem til fleksibel og hygiejnisk anvendelse i kantiner, på toiletter og andre steder med høj besøgsfrekvens. Til håndaftørring o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørringspapir
Farve: Hvid
Størrelse: 6,5x6,5x3cm
EAN: 7322540048964
Varenr.: 100023

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK444 kr483 krKøb
2Sikkerhedsgiganten683,06 kr683,06 krKøb
3Hertels Boresko880,94 kr880,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten i 182 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 683,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Tork Basic centerfeed 120145 hvid 1 lag 300 meter 6 ruller M2 | Centerruller | Centerruller | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026444 kr17 kr (4%)
5. maj 2026461 kr17 kr (4%)
10. apr. 2026444 kr17 kr (4%)
4. apr. 2026461 kr17 kr (4%)
2. apr. 2026444 kr17 kr (4%)
1. apr. 2026461 kr61 kr (15%)
1. mar. 2026400 kr44 kr (10%)
25. jan. 2026444 kr143 kr (24%)
23. jan. 2026587 kr96,06 kr (14%)
22. jan. 2026683,06 kr96,06 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret